Якщо ви не збираєтеся ставати професійним вебмайстром, то створення сайту Рівне замовте тим, хто це вже вміє. Можете написати по контактам внизу сторінки, який сайт вам потрібен і дізнаєтеся ціну. Якщо ж ви вирішили створити сайт самостійно, то наступна інформація для вас.

Для того, щоб створити сайт для людей необхідно в першу чергу визначитися з тематикою сайту.

Часто ми вибираємо неправильний напрямок, з цього сайт загинається ще не встигнувши розвинутись. З цієї причини при виборі тематики потрібно вибрати тему, в якій самі добре розбираєтеся і проявляєте до неї зацікавленість.

Після визначення теми сайту потрібно проаналізувати схожі сайти тієї ж тематики і при цьому приділити увагу тому, як та у якому вигляді викладена інформація на цих сайтах. З цієї інформації можна почерпнути, дещо корисне для себе, дещо взяти собі на озброєння, а щось зробити краще. Якщо у вас є поняття про пошукову оптимізацію, то добре б проаналізувати оптимізацію сайтів ваших майбутніх конкурентів.

Після всього вищесказаного ми готові до створення сайту і вже точно знаємо, що саме ми хочемо бачити в нашому майбутньому СДЛ. Наступний крок-це підбір імені сайту. Воно повинно бути коротким і незабутнім. Непогано б в імені сайту використовувати високочастотний ключ, проте всі пункти нереально дотриматися, з цієї причини останній можна не використовувати і обійтися просто красивим незабутнім ім’ям, по можливості коротким, бажано пов’язаних з тематикою майбутнього сайту. Природно, що всі прості і красиві домени вже зайняті, напружте фантазію або шукайте в інших доменних зонах.

Далі треба подбати про зручну структуру сайту, зручним в першу чергу користувачеві, а не вебмайстру. Визначитися з СМЅ на якому будете працювати, і відразу передбачити основні параметри внутрішньої оптимізації. Якщо CMS платна купіть відразу, не користуйтеся зламаними (зануленими) версіями, може вийти боком.

Підберіть підходящий хостинг. Не рвіться при цьому за його дешевизною. Якість, надійність, своєчасна та професійна технічна підтримка хостингу значущіша.

Встановіть CMS. Налаштуйте CMS.

Кількість встановленнь залежить від конкретної CMS.

Тепер прийшла черга поглянути на нашу фінансову сторону. Якщо ви цим займаєтеся вперше, то на початкових етапах рекомендуємо витрати зробити мінімальними. Візьмемо безкоштовний шаблон, який підходить для нашого майбутнього сайту і замовимо до нього нову шапку і новий логотип (що б нас виділили і запам’ятали відвідувачі і не треба думати, що пошукові системи віддають перевагу гарному дизайну). Дизайн можна буде переробити пізніше. Якщо ж ви вже достатньо працювали з сайтами і впевнені у своїх силах, то краще одразу замовити гарний унікальний дизайн. Коли дизайнер намалює гарний дизайн сторінок, замовляйте його верстку та натяжку на CMS.

Наведіть структуру сайту до продуманого порядку. Меню, інформаційні блоки, картинки. Додайте шапку сайту, в шапку сайту логотип і зробіть з нього посилання на головну сторінку.

Визначтеся з потрібними сайту плагінами. Скачайте, налаштуйте і встановіть їх.

Якщо потрібно вкажіть ЧПУ. Міняти його надалі буде вельми проблематично для сайту. Тому до налаштування ЧПУ ставтеся з увагою.

Сайт повинен розвиватися. Для цього на сайті повинні бути цікаві і корисні матеріали, якими хочеться поділитися з оточуючими. Радимо спростити користувачам вашого сайту цю задачу. Встановіть соціальні кнопки «Мені подобається», «Поділитися» і ін

Створіть файл robots.txt

Зробіть карту сайту і карту сайту для пошукових систем.

Налаштуйте ftp доступ.

Створіть на сайті розділ контакти. Створіть для сайту e-mail на базі домену сайту. Наприклад: support@wmr1000.ua; admin@wmr1000.ua

Наступний крок, наповнюємо сайт цікавим матеріалом. Для початку непогано скласти перелік ключових слів для пошуку вашого сайту (семантичне ядро). Згрупувати ключі на групи призначені для окремих сторінок.

На головній сторінці розміщуємо висококонкурентний запит так як вона має більшу вагу і багато шансів на потрапляння в топ. Середньоконкурентні запити зробимо категоріями і розділами нашого сайту, а запити з низькою конкурентністю розподіляємо на статті.

Визначилися з створенням системи для контролю і наповненням сайту, тепер шукаємо виконавців, які буде писати і розміщувати статті. Підняти сайт одному дуже важко і практично майже неможливо, якщо робити все самому знадобиться дуже багато часу і сил. Спочатку природно доведеться піти в мінус, доходи будуть потім, спочатку, як і в будь-якому власному справі, потрібні вкладення. Починаємо заповнювати сайт. Для цього дивимося запити, якими люди цікавляться найбільше. Перед початком розкрутки сайту рекомендуємо наповнити його. Додати туди статей хоча б 50, а краще більше по основній темі сайту, що б сайт був заповнений. На порожній сайт ніхто заходити не буде, а якщо й піде, то швидко його покине. Сайт треба і далі регулярно заповнювати хоча б до 200 – 300 унікальних сторінок, потім можна зменшити швидкість наповнення, хоча це вже індивідуально залежить від теми. На деякі теми матеріал швидко застаріває та потребує постійного поповнення свіжим для підтримки інтересу користувачів. На інші теми можна поповнювати 1-2 рази в тиждень.

Встановіть лічильник на сайт.

Додайте сайт в Гугл і Яндекс акаунти вебмастера і обов’язково викладіть карти сайту в Яндекс, так і в Гугл панелі. Відстежуємо індексацію.

Поки наш сайт буде заповнюватись, ми тим часом пустимо рекламу сайту в соціальних мережах та мікро-блогах. Створюємо групи, в яких даємо оголошення про відкриття нашого сайту і починаємо його просувати. Просування це окрема ціла наука в цій статті детально не розглядається.

Періодично перевіряємо позиції сайту за запитами. Виділяємо основні запити, за якими сайт з’являється у видачі.

Перші кроки зроблені для початкового залучення аудиторії можна провести акцію з подарунками, невеликими але приємними.

Продовжуємо наповнювати ресурс статтями. Якщо сайт буде постійно оновлюватися, то він буде швидко індексуватися швидкороботами. Користувач бачачи, що сайт часто оновлюється цікавими матеріалами захоче додати його в закладки. Це нам і потрібно. Сайт буде індексуватися в короткі періоди часу.

Перший час займаємося рекламою для залучення уваги користувачів, посилання при цьому не закуповуємо або закуповуємо зовсім небагато. Надалі потрібно зайнятися закупівлею посилань, в першу чергу придбати вічні тематичні посилання, часто має сенс податися в ЯК і ДМОЗ.

Відстежуємо по яких запитах і на які сторінки заходять користувачі на сайті і якщо матеріалу по цих запитах не достатньо на сайті, додаємо.

Не забуваємо про тематичні картинки і відео на сайті.

Потім подальше наповнення, підтримка сайту, оптимізація і просування і переходимо до його монетизації.