На сьогоднішній день все частіше сайти стають видом доходів, залучення клієнтів, тобто інструментом ведення бізнесу. Створення сайтів Полтава – це створення, в першу чергу, комунікативних зв’язків, передача інформації.

Сайти бувають різними і створюватися можуть по різному: зустрічаються web, flash і wap типи. Традиційний (старий) спосіб створення сайтів – це web сайти. Якщо у Вас творчий проект, то Вам більше підійде створення сайтів із застосуванням flash. Якщо ж компанія надає послуги з мобільного телефону, то оптимальним і більш раціональним тут є створення сайтів з підтримкою wap.

У сучасному світі створення сайтів Полтава може переслідувати наступні цілі:

  1. для формування іміджу. Наявність власного сайту у компанії – це показник її відкритості і стабільної роботи.
  2. для реклами, збільшення продажів, залучення клієнтів. Професійне створення сайтів – це, в першу чергу, допомога у формуванні бренду, а також в проведенні PR- акцій. Крім цього створення сайтів дозволяє організовувати продажі через інтернет.
  3. для оптимізації обслуговування споживачів.
  4. для збору інформації та моніторингу ринку (опитування, анкети і так далі)
  5. для вербування кадрів. Сайт – це також помічник менеджерів по персоналу.
  6. для скорочення витрат. Ніяких додаткових фінансових вкладень.
  7. для підвищення конкурентоспроможності, можливість швидкої реакції на зміну ситуації на ринку.

Отже, наше з вами співробітництво має на увазі створення оригінальних, креативних, якісних, зручних і що приносять прибуток сайтів. Тільки наша компанія може запропонувати вам створення повністю унікальних сайтів під ключ з ексклюзивним дизайном. Ми впевнені, що Ви залишитеся задоволені нашою спільною роботою.

SEO копірайтінг – навіщо він потрібен

На жаль, більшість пошукових систем абсолютно не розуміють сенсу написаного в блогах і на сайтах, а точніше не можуть зрозуміти написаного і не зможуть співвіднести написане в пості з пошуковими запитами. Пошуковики просто шукають збіги в тексті.

У сьогоднішньому інтернеті існує така нова професія з незвичайною назвою: SEO-копірайтер. Це люди, які пишуть і оптимізують статті для сайтів і блогів, ретельно вибираючи слова так, щоб за запитами користувачів, введені в пошук, перебували саме ці статті, написані ними для вашого сайту або вашого блогу. Останнім часом, в просторах інтернету відчувається проблема з написанням повністю унікального, якісного а головне цікавого контенту.

Створити сайт Полтава або блог зараз не складе ніяких проблем. В інтернеті багато хороших, безкоштовних і доступних відеокурсів, які допоможуть навіть новачкові легко створити свій сайт або блог за пару годинок, а де взяти хороший контент для наповнення блогу чи сайту ніхто не знає і просто копіюють з інших сайтів і вставляють на свій. Тут і допоможе SEO-копірайтинг, своєрідне мистецтво, що допомагає правильно складати тексти для реклами компаній, фірм і товару або просто інформації. Звичайно, не кожен копірайтер зможе правильно і грамотно скласти вам потрібний текст для сайту не маючи певних навичок або не маючи досвіду. Адже кожен текст за своїм змістом особливий.

Ось, наприклад, якщо просто взяти статтю з будь-якого журналу або газети і розмістити на сайті або блозі, то більшість відвідувачів не будуть читати навіть половину цієї статті. Потрібно правильно і грамотно скласти текст, виділити найважливіші частини, щоб зробити максимально зручним для легкого читання відвідувачами.

Головне правило контенту – текст повинен бути простим і зрозумілим для будь-яких відвідувачів вашого сайту або блогу, щоб вони могли легко в ньому орентіроватися. Головне прагнення практично будь-якого блогера або власника сайту збільшити відвідування зацікавленими відвідувачами свого майданчика. Що стосується комерційних сайтів, для них головне збільшити кількість своїх передплатників, зацікавити відвідувачів, адже вони цілком можуть стати потенційними або (що ще краще) постійними клієнтами або покупцями! На сьогоднішній день, статистика впевнено показує більшість з усіх відвідувачів на сайти і блоги приходять з пошукових систем. У цьому цільовому трафіку є і природні, цільові переходи з пошукових систем, і куплені рекламні місця в пошуку наприклад Яндекс. Директ.

Ну і незабудьте, що контент на сайті повинен по максимуму відловлювати відвідувачів з результатів пошуку, так званої пошукової видачі. У будь-якому випадку, не зовсім важливо як потрапив на ваш ресурс відвідувач з результатів пошуку або при переході по оплаченій рекламі, він побачить дизайн і контент. Але якщо відвідувач не може відразу знайти потрібну йому інформацію, або наприклад йому не дуже сподобається дизайн, то звичайно він відразу закриє вкладку. Що зробити, щоб так не сталося, щоб прийшовши відвідувач залишився, а не йшов одразу з вашого блогу чи сайту? Відповідь проста: контент сайту повинен максимально зацікавити і утримати відвідувача, який відвідав ваш блог або сайт. Потрібно виділити ключові слова, важливі моменти і мету ваших пропозицій відвідувачеві. Це і є SEO-копірайтинг, грамотне і правильне використання HTML-форматування тексту, унікальний контент і правильна добірка ключових слів.

Як правильно писати статті для сайту

Отже, що ж необхідно, щоб написати хорошу статтю? Багато хто цікавиться, як писати статті?

Все дуже просто. По-перше, потрібно дотримуватися правила, яке діє і в житті. Адже кожна людина робить щось одне, що у нього виходить краще ніж у інших, тобто виходить, кожна людина унікальна. Ось і перша відповідь на питання. Для написання статей на своєму блозі вам необхідно вибрати тему, в якій ви розбираєтеся або розібралися краще, ніж всі навколишні вас люди. Тоді стаття буде стовідсотково унікальною, ну і вам буде легше просунутися з нею в топ. Не треба писати про те, що ви чули від інших, в чому не особливо сильно розбираєтеся. Просто візьміть, загляньте в себе і ви самі знайдете відповідь на питання – в чому ви хороші. Саме це і буде вашою основною темою блогу.

По-друге, для правильного написання статті, необхідна послідовність і логічність. Простіше кажучи, потрібно зробити так, щоб користувачі і читачі вашого блогу, які дуже далекі від даної тематики, все одно змогли її зрозуміти. Уміння все детально і послідовно викласти дуже важливо і можливо це дозволить вам залучити більше людей, які за допомогою вашої статті захочуть спробувати, і можливо у них навіть вийде. Як приклад дуже зручно за допомогою хороших докладних статей залучати нових користувачів на форекс, про який говорилося в минулих темах. Тому дотримання послідовності також дуже необхідно враховувати при написанні статті.

По-третє, людям дуже важливо давати крім послідовного опису, ще зображення, картинки, які відносяться до даної теми і до даної статті. Так вони зможуть наочно побачити тематику статті, а новоприбулі відвідувачі можливо навіть зацікавляться нею, і ви зможете отримати додатково нових передплатників і читачів вашого блогу.

По-четверте, необхідно в кінці кожної статті залишати ваші контакти або ж надавати посилання на них. Так ви зможете додатково залучити читачів, які не зовсім зрозуміли, про що все-таки йшлося в цій статті, але дуже хочуть зрозуміти повний її зміст. І за допомогою контактів, вони зможуть задати вам додаткові питання.

Відразу по-п’яте, ніколи не бійтеся писати, що точно знаєте і не відступайте від своїх слів, до моменту отримання якихось очевидних аргументів і фактів, які суперечать вашій статті. Завжди намагайтеся відповідати на питання ваших читачів. Це буде сприятливо сприяти вашому розвитку в даному питанні. Адже кожна відповідь на запитання отримана завдяки якимось навичкам, досвіду, що буде продовжувати ваше розвиток в даному напрямку.