Створення сайту Київ – “фундамент” і основа ефективного просування сайту і чудова можливість «зловити» і утримати свого клієнта, свого покупця. Того, хто знову і знову буде повертатися до вас, співпрацювати з вами. Хіба в своєму, хай навіть величезному, місті ви зможете знайти таку безмежну клієнтську базу? Будь-яка реклама, що з’явилася в пресі, або на екрані телевізора не залучає так, як сайт в Інтернеті. Друкарська, та й «телевізійна» реклама надокучили настільки, що їх практично не помічають. А ось сайт в інтернеті будуть активно шукати саме ті, хто вам потрібен – потенційні клієнти, відвідувачі та покупці!

Безумовно, не будь-який сайт допоможе вам у цьому! Ваш – повинен бути обов’язково створено професіоналами. Наші професіонали запропонують вам таке оформлення сайту, яке стане незабутнім і буде залучати до вас все більше і більше клієнтів.

Створення сайту Київ – це створення захоплюючої книги. Тут зовнішнє оформлення – обкладинка – повинна притягувати погляд, бути ефектною, цікавою, а може і екстравагантною. А ясна і нескладне поводження з сайтом, його цікавий зміст – спонукати «взяти в руки» і заглибитися у вивчення.

Отже, ви вже зважилися на створення власного сайту?

Правила хорошого сайту

Сайти створюються щодня, адже тепер будь-яка людина без проблем може створити свій власний сайт або блог. Пошукові системи просто напхані сайтами різної тематики. Якщо згадати пошукові системи 10 років тому, то можна згадати, що доводилося приймати безліч зусиль, щоб знайти необхідний файл або інформацію. Але все змінилося, тепер в інтернеті можна знайти буквально все, причому без проблем. Багато веб-майстрів створюють сайти для того, щоб заробляти якомога більше грошей. Зрозуміло всі ми створюємо сайти для заробітку, але є вебмастера які створюють сайти пачками, щоб якомога швидше нажитися на продажу реклами і на продажу посилань. Заробляють вони дуже добре, але забувають про найголовніше, що сайт в першу чергу повинен бути створений для людей. Пошукові системи вже давно розробили різні фільтри, які витісняють з пошуку неякісні сайти, які створені в першу чергу для заробітку, а не для людей.

Тому, якщо ви хочете створити сайт Київ на тривалий час, а може бути на все своє життя, якщо ви хочете отримувати високий дохід з сайту, то він повинен бути якісним. Якісний сайт по іншому називається СДЛ, це сайт створений для людей. Пошукові системи прагнуть видавати в результаті пошуку тільки потрібну інформацію. Якщо ви хочете добре розкрутити свій сайт, а потім добре на ньому заробляти, то ви зобов’язані знати, які сайти добре індексуються пошуковими роботами.

 1. Сайт повинен мати легку навігацію по сторінках. Ваш сайт не повинен бути як лабіринт, постарайтеся зробити його дуже зручним, щоб користувачі з легкістю знаходили потрібну інформацію або файл.
 2. Якщо ваш сайт має файли, то переконаєтеся, що дані файли поширюються не порушуючи авторських прав. Створіть пункт меню під назвою «правовласникам», щоб з вами могли зв’язатися і попросити прибрати файл. Якщо цей момент пропустити, то автор не зможе з вами зв’язатися і він має повне правл подати позов до суду.
 3. Продаж посилань. Якщо ви хочете мати сайт, який буде вашим видом бізнесу, то забудьте про продаж посилань. За продаж посилань ваш сайт втрачає позиції, і найстрашніше, ви можете потрапити під бан. Якщо ви хочете заробляти на продажі посилань, то продавайте тільки вічні посилання і не більше 1 посилання зі сторінки.
 4. Контент на сайті повинен бути унікальним як мінімум на 95%. Якщо ви не вмієте писати самі, то купуйте контент на біржі копірайтингу.
 5. Що стосується шаблону, то постарайтеся використовувати унікальний шаблон. Можна і безкоштовний, але його потрібно як слід змінити. Рекомендуємо поміняти шапку, колір фону, поставити особистий favicon. Пошукові системи не люблять сайти, у яких однаковий дизайн.
 6. Обновляйте ваш сайт як мінімум раз на тиждень. Це дуже люблять пошукові роботи, так як вони отримують сигнал про те, що веб-майстер працює і створює хороший сайт.
 7. Не використовуйте більше 2 – 3 ключових слів в тексті кожної статті.
 8. Пошукові системи дуже негативно ставляться до спливаючої реклами, і безлічі тізерів. Не дивіться на інші сайти, нібито на них море реклами, значить і я стільки поставлю. Такі сайти могли з’явитися дуже давно, тому пошукові роботи на них не накладають санкції, але якщо стільки реклами буде на новому сайті, то це на 99% означає те, то ви отримаєте фільтр.

По суті, є ще безліч різних правил, але в даній статті описані всі основні. Якщо ви хочете, щоб ваш сайт годував вас день і ніч, протягом всього вашого життя, ви повинні слідувати за цими правилами.

За що можуть забанити сайт

Які причини потрапляння сайту в бан? Про це слід подумати заздалегідь, щоб не робити помилок, виправити які буде дуже складно.

«Бан» перекладається з англійського слова ban як вигнання, заборона, оголошення поза законом. По відношенню до сайтів цей термін означає, що сторінки сайту перестають брати участь в пошуковій видачі. Їх просто немає, як ніби сайт ніколи раніше не був проіндексований.

Бан сайту часто плутають з фільтрами, які накладаються на сайт або його окремі сторінки. При накладенні фільтрів сторінки просто втрачають в позиціях.

Які причини накладення бана на сайт?

 1. З пошукової видачі випадають сайти, які не становлять інтересу для користувачів і призначені для маніпуляції результатами пошукової видачі. У цю категорію потрапляють дорвеї, сітки сателітів, сайти, що активно продають посилання зі своїх сторінок.
 2. Трапляються також помилки пошукових систем. Найчастіше це відбувається з Яндексом, коли при черговій зміні алгоритму ранжирування сайтів випадають з індексного бази цілком пристойні проекти.
 3. Ще сайт може заборонити до індексації сам власник, неправильно заповнивши файл robots.txt. У деяких CMS існує функція заборони до індексації сайту пошуковими системами. Слід перевірити, чи не активована вона помилково.

Виходячи з перерахованого, можна сформулювати деякі правила, дотримання яких допоможе вашому сайту уникнути бана.

 1. Робіть сайт для людей, а не для пошукових систем. Якщо інформація, яку ви розміщуєте на сторінках свого ресурсу, має цінність, приємно оформлена, вона приверне користувачів, а за ними підтягнуться і пошуковики.
 2. Продаючи посилання зі сторінок сайту – робіть це без зайвої жадібності. Сайт в перші 3 місяці взагалі під пильним наглядом у пошукових систем. Намагайтеся не продавати більше 2 посилань зі сторінки молодого сайту. Врівноважується витікаючі посилання, нарощуючи зовнішню кількість посилань.
 3. Якщо ваш сайт якісний і не порушує ліцензійну угоду пошукової системи, але все одно потрапив в бан, можна звернутися в службу підтримки пошукача. Детально обрисуйте ситуацію, описавши всі ваші останні дії на сайті.