Мати власний web-сайт в глобальній мережі інтернет – це вже давно не розкіш, а фактично необхідний атрибут нашого часу бізнесу, який орієнтований на зручність, комфорт, вищу якість, а також величезну швидкість обслуговування користувачів.

Створення сайтів Івано-Франківськ – це процес досить відповідальний, а також значний для успішного обслуговування та функціонування інтернет-сайту, для надання максимальних відповідностей запиту клієнта, який необхідно довіряти тільки спеціалізованим професіоналам в області розробки сайтів.

Величезне значення розробка сайтів має для презентабельності Вашого бізнесу і його продукції, в неї входить: високоякісний дизайн веб-сайту та додаткові атрибути організації (логотип, банери, фірмовий стиль, поліграфія, а також друкована продукція), створений спеціалізованим професіоналом з вищою освітою.

Розробка сайтів від студії «SeoSite» включає в себе величезний спектр послуг по створенню, розміщенню, техпідтримці та супроводження web – проектів, а також додаткові рішення графіки, які можуть допомогти в розширенні кордонів Вашого бізнесу, при цьому результативно представити клієнтові Вашу продукцію або комплекс послуг з глобальної мережі інтернет.

У нас Ви зможете замовити послугу «розробка сайтів», невід’ємною частиною якої є ексклюзивний і індивідуальний веб – дизайн різного типу складності, що враховує всі переваги, вказівки, зауваження і корпоративні стилі Вашої організації.

Гнучка і багатомовна, а також легка в експлуатації система управління контентом, розроблена фахівцями студії, дозволить Вам досить просто і ефектно керувати будь-яким веб – сайтом: від найпростішого сайту – візитки до великого інтернет – магазину або ж веб-порталу, форуму. Ви можете елементарно, а головне доступно наповнювати контент, оновлювати, змінювати все на вашому сайті, маючи базові знання які ми так само надаємо в провіднику Windows та Word.

Створення сайтів Івано-Франківськ з застосуванням системи управління контентом дозволяє Вам оформити багатофункціональний веб ресурс, можливості якого розширені в складі з Вашими пропозиціями і побажаннями. Всі Ваші пропозиції будуть здійснюватися за допомогою величезної кількості додаткових плагінів, модулів, а також іншого програмного забезпечення (форми контактів, замовлення; карти сайту; каталоги продукції; системи оголошень; форми реєстрації, а також авторизації; опитування відвідувачів; гостьові книги).

Створення сайту і успішний бізнес

Останнім часом клієнти все частіше задають питання: “Як Ви вважаєте, у нас вийде?”. Намагаючись бути об’єктивним, іноді доводиться озвучувати не зовсім те, що люди хотіли б почути. Але це якраз хороший привід структурувати інформацію і дати кілька загальних порад. Ми постійно працюємо з людьми, які займаються інтернет-продажами, і самі продаємо послуги з розробки сайтів через інтернет. Це трохи інше, але теж корисний досвід і накопичена статистика. Отже, до справи. Ви хочете продавати. Адже ж хочете? Виділимо і розпишемо 3 основних фактори, на яких слід сконцентрувати увагу, якщо Ви хочете домогтися успіху в інтернет-продажах.

1) Ціновий фактор. Прекрасно розроблений сайт і перша сторінка видачі не принесе справжнього успіху, якщо у конкурента на сходинку вище або нижче буде трохи дешевше… Безумовно у Вас теж хтось купить. Може тому, що краще сервіс, є репутація, є лояльність, добре працює менеджер, добре оформлена сторінка з товаром на сайті і т. ін. Можливо, Вас влаштує обсяг продажів і інші показники. Але факт залишається фактом – відсоток втрати клієнтів може бути величезним просто тому, що у Вас трохи дорожче. А це прибуток, який отримають Ваші конкуренти, а потім вкладуть ще більше в рекламу і свій розвиток.

Думаю, ми не відкрили Америки, але як не дивно, багато нашіх клієнтів досі думають, що їх високу ціну виправдовує безкоштовний пакетик з логотипом компанії і зашкалювана мотивація на успіх. Не варто забувати, що незаперечний плюс інтернет-продажів тут виступає і як мінус. Не потрібно їхати в інший кінець міста, щоб подивитися на асортимент і ціну в іншому магазині. Все робиться за пару кліків, і знайти більш дешеву пропозицію – не проблема.

2) Ринкова ніша. Конкуренція часом величезна і буває складно змагатися з великими інтернет-магазинами, порталами і т. ін. Що ж робити? Шукаємо нові ніші! Благо для цього зараз з’явилося багато можливостей. Справа в тому, що жителі “Піднебесної” постійно вигадують або запозичують цікаві ідеї, втілюючи їх в товарі. Усі ці вироби в достатку представлені на сайті AliExpress. Найцікавіше, що на деякі з них періодично починається стихійна мода. Це, звичайно, не надовго, але можна встигнути зняти вершки. В якості прикладу наведу сплеск популярності “спінерів”, що пролунав зовсім недавно. Ці дрібнички ми бачили у продажу навіть хлібному кіоску. Один з наших клієнтів зреагував досить оперативно, закупивши ці товари у Китаї. А потім непогано заробив на перепродажу через власний сайт і соціальні мережі. Такі сплески відбуваються регулярно. Постійно з’являється щось нове і модне. За це можна вхопитися і розпочати свою справу. Сучасні бізнес тренінги навчають, як розпізнати і знаходити такі товари на сайті AliExpress, як оцінити потенційний попит на них і перепродувати на Amazon або в своїх власних інтернет-магазинах. Там є різні схеми, але ми б застерегли Вас від вкладення великих сум на початковому етапі. Сьогодні багато працюють за попереднім замовленням і клієнт, розуміючи, як це працює, готовий чекати доставку товару з Китаю внісши передоплату. Багато хто вже і самі освоїли цю нехитру науку і замовляють безпосередньо без посередників, що, по суті, тихцем убиває сферу роздрібної інтернет-торгівлі. З іншого боку багато хто хоче отримати гарантію від місцевого продавця і не морочитися. Тим більше, що за деякими групами товарів (наприклад, автомобільні запчастини) необхідний досвід і кваліфікація, щоб зрозуміти, що потрібно клієнту і замовити саме це. Теж в якійсь мірі властиве практично будь-яким товарам, і Ваша роль компетентного посередника завжди буде обґрунтована, і за це готові платити. Загалом тема досить актуальна, і багато наших клієнти вже давно працюють так: створюється сайт, запускається контекст, працює менеджер. Складу, по суті, немає. Вкладення тільки в розробку проекту, рекламу і, звичайно ж впертий розвиток і вдосконалення проекту.

3) Її величність реклама. Можливо, з неї слід було б почати, бо без неї в попередніх двох факторах сенсу буде мало. На сьогоднішній день продажі без рекламного бюджету не представляються можливими. Виключення, мабуть, це торговельна діяльність в якості хобі, продаж власних речей бувших у вжитку на сайтах-барахолках, деякі види мережевого бізнесу, окремі специфічні види діяльності, де пріоритетними є інші фактори. На цьому сайті ви знайдете кілька статей про види і особливості інтернет-реклами, на цьому ми зупинятися не будемо. Ви можете замовити створення сайту Івано-Фраківськ або скористатися готовою платформою, але вкластися в рекламу все одно доведеться. У своїй практиці ми бачили масу провалів стартапів, в яких забували про рекламу. Люди вкладалися в обладнання, знімали приміщення, все прораховували і давали хорошу ціну, створювали сайт, але все одно прогорали…, бо запустивши все це, просто не могли отримати замовлення. Для успішних інтернет-продажів потрібно знаходиться на першій сторінці видачі за основними запитами. Це може бути органічна видача або контекст, а краще і те і інше. Головне бути там. Тільки в цьому випадку в силу вступає ціновий фактор. Клієнт не піде шукати товар на 10-у сторінку видачі, навіть якщо там буде найдешевша ціна, максимум – це буде 2-га або 3-я сторінка.При цьому всі вершки, звичайно ж, будуть зняті на першій сторінці, і тільки там Ваша вигідна ціна буде конкурентною перевагою в повній мірі.  У даній статті ми не будемо торкатися SMM (Social Media Marketing) і все, що пов’язано з соціальними мережами, там діють трохи інші закони.  Та й підходять ці майданчики не для всіх товарів.  Ви можете успішно продавати мережеву косметику через Instagram, але навряд чи це буде доречно для продавця металопрокату.

Є ще один фактор, який ми навмисно не включили в наш список.  Це Ваше працьовитість і віра в успіх.  У наш час це вже аксіома і запорука результату в будь-якій справі.  При будь-якому бюджеті доведеться вникати в нюанси, можливо, самостійно виконувати якісь роботи або контролювати найнятих виконавців.  Знайдіть свою нішу, дайте конкурентну ціну, розробіть сайт і вкладіться в рекламу.  В цьому випадку результат повинен бути.