Не варто замовляти створення сайту без його просування.

Без просування звичайне створення сайтів нічого з себе ні представляє. Ваш сайт просто напросто загубиться в мережі інтернет, і ваші потенційні клієнти не знайдуть вас.

Без оптимізації, без підтримки сайту Ви не зможете забезпечити досить широке охоплення, не збільшите обсяги продажів, не знайдете свою цільову аудиторію.

Основне завдання просування сайтів Полтава – зробити їх лідером в пошукових системах, зробити їх впізнаваними в Інтернеті. Ми забезпечуємо просування сайтів в топ 10 пошуку. Таким чином, це приведе на ваш сайт потенційних клієнтів. За результатами просування сайту ми з упевненістю можемо сказати, що зростання обсягу продажів виростає майже на 400%! Крім того, наші фахівці проведуть для вас пошукову оптимізацію сайту, а також написання якісних текстів, які необхідні для просування сайту.

Наші фахівці з просування зроблять так, щоб ваш сайт приносив максимальний прибуток, щоб ваш сайт став інструментом збільшення продажів і залучення нових клієнтів.

Посвятимо вас коротко в основні аспекти просування сайту:

Пропонуємо комплексне просування сайтів Полтава, яке включає в себе внутрішнє (адаптація сайту під пошукові системи) і зовнішнє просування (доменного імені сайту, реєстрація в каталогах і так далі).

Тому ми рекомендуємо скористатися нашими послугами – Ви будете задоволені нашою роботою.

Як створити громадську думку про ваш сайт

При грамотному підході, ваш власний сайт може стати ефективним інструментом формування громадської думки. Адже якщо ваш ресурс буде знаходитися на лідируючих позиціях в пошукових системах, авторитет сайту в галузі, в якій працюєте ви чи ваша фірма помітно зросте! Зв’язок з громадськістю є визначальним фактором в боротьбі за клієнта. Саме тому, працюючи над просуванням сайту в інтернеті, потрібно в першу чергу думати про якість контенту вашого ресурсу. Необхідно докласти максимум зусиль для того, щоб зацікавити потенційного клієнта вашої фірми, зробити так, щоб він купив товар або послугу саме у вас, а не у ваших конкурентів.

На сайті повинні бути описані основні переваги вашої компанії і продукції, що випускається, або послуги, що надається, її переваги перед конкурентами. При цьому бажано, щоб написане максимально відповідало дійсності: якщо похвали буде занадто багато, відвідувач засумнівається в правдивості інформації. Недовіра потенційного клієнта є, зазвичай, головною причиною, по якій він йде з вашого сайту, так і не зробивши замовлення. Тому, просуваючи ресурс в інтернеті, не забувайте про те, що, відвідувач повинен відчути себе бажаним гостем на вашому сайті. Правильне ставлення до клієнта є однією з головних складових успіху в будь-якому бізнесі, і інтернет – не виняток.

За допомогою сайту ви легко можете створити громадську думку про вашу компанію. Головне питання: чи буде вона позитивною? Звичайно ж, це залежить від людей, які докладуть руки до розкручування вашого ресурсу. Важливо, щоб над цим працювали справжні фахівці, які мають необхідні знання та досвід роботи в сфері інтернет-реклами. Тому, звертайтеся в фірму «alexsmokinof.lviv.ua». До ваших послуг команда професіоналів, за плечима у яких безліч успішних проектів. Ми зробимо ваш інтернет-ресурс унікальним і незабутнім. Відвідавши його один раз, клієнт захоче повернутися туди знову і знову, розповість про вас своїм знайомим і партнерам. Довірте ваш сайт професіоналам, і результат не змусить себе чекати!

Як грамотно здійснювати просування сайту

Сучасний бізнес міцно перейшов в сферу Інтернету, і сьогодні поважаючої себе компанії недостатньо просто мати свій власний сайт – необхідно ще й подбати про його розкрутці. Дійсно: хіба можна чекати високої віддачі від ресурсу, на який потенційні клієнти практично не заходять? У той час як грамотний підхід до цього питання здатний забезпечити постійний приплив покупців і, що логічно, збільшення прибутку для компанії.

Що таке пошукове просування сайту

За статистикою, користувачі Інтернету найчастіше шукають інформацію в пошукових системах (Яндекс, Гугл і т.ін.), вводячи в рядок пошуку певні запити (ключові слова). І звичайно, заходять вони зазвичай на ті сайти, які бачать в першій десятці результатів (в крайньому випадку – в першій двадцятці). Тому, якщо ви хочете, щоб ваш веб-проект став максимально успішним і прибутковим, необхідно звернути першочергову увагу на його розкрутку в пошукових системах.

Переваги пошукового просування сайтів:

  1. Сайт відразу стає помітним, вигідно виділяється на тлі конкурентів.
  2. Ефект поширюється відразу на всі пошукові системи.
  3. Оскільки інформацію в пошуковій системі шукає користувач, який нею вже цікавиться, кожен відвідувач, що приходить з пошукових систем, спочатку потрапляє під критерії вашої цільової аудиторії і відразу є потенційним покупцем.
  4. Пошукове просування сайту Полтава – це відмінна реклама, яка при цьому не виглядає такою.
  5. В результаті подібної розкрутки підвищується впізнаваність бренду.
  6. В ході кампанії ви можете регулювати охоплення аудиторії і постійно відстежувати не тільки кількість, але і якість відвідувачів, що прийшли з пошукових систем.

Результати пошукового просування:

  1. Збільшення охоплення цільової аудиторії, підвищення її довіри до компанії і зростання продажів.
  2. В залежності від того, з яким ступенем правильності і точності підібрані ключові запити, більш-менш значно знижується вартість залучення кожного клієнта окремо.
  3. Підвищення видимості сайту в Інтернеті і зростання його відвідуваності.
Додаткові методи

Звичайно, щоб домогтися виражених і довгострокових результатів, не варто обмежуватися тільки пошуковим просуванням. На додаток до цього можна скористатися банерною і контекстною рекламою, зайнятися розкручуванням сайту в соціальних мережах, провести його внутрішню оптимізацію і редизайн. Від усього цього безпосередньо залежить і вартість послуг просування, яка складається з особливостей цільової аудиторії, рівня конкуренції у вашій галузі, а також поточного стану сайту, що просувається.