Ведення власного інтернет-бізнесу – непросте заняття, що вимагає матеріальних вкладень, сил і часу. Чим би ви не займалися, ваша справа починається зі створення привабливого, динамічного ресурсу, що відповідає всім вимогам. Але для того, щоб про сайт дізналися, необхідна розкрутка – ряд заходів, спрямованих на залучення цільової аудиторії і підвищення впізнаваності бренду.

Існує безліч способів просування сайтів Луцьк в пошукових системах. Вони бувають сірими, білими і чорними. Чорні та сірі методи не рекомендується використовувати, тому що вони заборонені пошуковими системами. Крім того, нелегальні методи збільшують відвідуваність, але не забезпечують підйом продажів. Краще легально зійти на вершини рейтингів і отримати цільових відвідувачів, ніж вилетіти з пошукових систем за використання заборонених методів розкрутки сайту і починати все спочатку. Не звертайтесь до компаній, які використовують чорні методи – найчастіше це сир у мишоловці.

Грамотно оптимізуючи свій сайт по ключовим запитам, ви зможете потрапити на перші сторінки пошукових систем по одному, або навіть кількома ключовими виразами. Сьогодні близько 80% відвідувачів приходять на сайт з пошукових систем, тому так ефективна пошукова розкрутка сайту. При успішному застосуванні цього методу швидко росте пошуковий трафік, а значить, кількість зацікавлених відвідувачів вашого сайту збільшується, ресурс приносить прибуток.

Як правило, не достатньо лише одного методу для залучення цільової аудиторії. Чим більше способів ви застосовуєте, чим грамотніше їх комбінування, тим більшу популярність отримує ваш ресурс. Рекламна розкрутка альтернативна пошуковій. Вона включає в себе банерну рекламу, контекстну рекламу і обмін текстовими посиланнями. Цей спосіб використовується для просування сайтів Луцьк новинами, форумів, інтернет-магазинів і залучення клієнтів.

Якщо у вашій команді немає професіоналів, які володіють секретами просування сайту в мережі, вам, скоріше за все, буде складно розібратися в численних методах розкрутки ресурсів. Що краще для конкретного сайту вирішується в залежності від завдань проекту, його тематики і бюджету. Якщо вам потрібна ефективна розкрутка сайту, звертайтеся до професіоналів компанії «alexsmokinof.lviv.ua». Ми гарантуємо вам високі позиції в популярних ПС по ключовим запитам, якісну рекламну розкрутку, індивідуальний підхід і оперативність.

Image of three business people working at meeting

Просування сайту і пошукові машини.

Не секрет, що пошукові машини забезпечують прихід найбільшої частки нових відвідувачів на сайт. Іншими словами – просування сайту безпосередньо залежить від того, як взаємодіє сайт з різними пошуковими машинами, адже за різними оцінками, близько вісімдесяти відсотків трафіку приходить саме від них.

Тому на початковій стадії будь-якого проекту в інтернеті відразу за етапом його створення має стояти завдання індексації цього сайту в пошукових системах. Таких систем багато, і для початку потрібно вибрати коло тих, які можуть бути найбільш ефективні для просування сайту клієнта в своєму сегменті інтернету.

Для того, щоб пошукова система «дізналася», що сайт існує, потрібно його зареєструвати в цій системі. Посилання на сторінку реєстрації знайти просто – воно знаходиться на основній сторінці практично кожного пошукача. Причому реєструвати «порожній сайт» великого сенсу немає. Потрібно деякі наповнення контентом, тобто інформацією. Це сприяє більш повному аналізу сайту пошуковою машиною, і в підсумку просування сайту буде більш ефективним – тобто більше користувачів мережі знайдуть сайт і відвідають його. Якщо ж сайт порожній – пошуковий робот визнає його нецікавим і «повернеться» лише через досить тривалий проміжок часу.

Це, однак, зовсім не означає, що свіжий «проект» не потрібно реєструвати, вичікуючи незрозуміло який термін. Зовсім ні. Досить розмістити на сайті кілька важливих статей (або іншої інформації), і зробити реєстрацію. Після цього продовжувати роботу над сайтом.

Просування сайтів Луцьк через реєстрацію в пошукових системах добре тим, що воно не залежить від відвідуваності сайту, тобто навіть новий, але грамотно зроблений проект має хороші шанси на розкрутку і популярність. При цьому кількість відвідувачів, що приходять по посиланню з пошукових систем буде постійно збільшуватися щодня.

Побічно оцінити динаміку просування дозволяють спеціальні показники сайту в різних пошукових систсемах. Наприклад для Yandex цей параметр називається ТІЦ (тематичний індекс цитування), а для Google – PR (PageRank). Для відстежування даних показників існують лічильники і інформери тіц і pr.

Не потрібно скидати з рахунків і міжнародні пошукові системи, тим більше що останнім часом вони стають багатомовними, і користувачі з різних країн застосовують їх при пошуку. Так, в пошукових сервісах yahoo.com, lycos.com, google.com, altavista.com реєстрація навіть українськомовного сайту виявиться зовсім не зайвою, і ці сервіси також привнесуть свою лепту в просування сайту і розкручування сайту розсилкою, даючи від загальної частки трафіку пару десятків відсотків, що для будь-якого сайту важливо, особливо на початкових стадіях розвитку проекту.

Просування сайту – ефективна стратегія.

При просуванні сайту важливо визначити для себе не тільки якісь конкретні технічні заходи і прийоми, які потрібно застосовувати. Найбільш значущою виявляється загальна стратегія, і саме з нею потрібно визначитися якомога раніше. Тільки в цьому випадку просування сайту перетвориться в логічний і результативний процес.

Зазвичай стратегія спрямована на якусь довгострокову перспективу. Тому просування сайту має ґрунтуватися виключно на «білих», легальних методах, так як на перспективу працюють саме вони. Застосування ж «чорних» і «сірих» методів розкрутки не принесе довгостроковий результат, більш того, підвищується ризик виключення ресурсу з пошукових систем (так званих «бан»), що призведе до втрати часу, коштів, і довіри користувачів до ресурсу взагалі.

Найкращий результат дає комплексне застосування заходів по просуванню сайту. Це і збільшення кількості посилань з інших ресурсів, банерна реклама, просування сайту статтями, банерами і посиланнями з ресурсами схожої тематики. В даний час фахівці в області просування вважають публікацію статей з посиланнями на сторонніх ресурсах одним з найефективніших методів просування, але це не означає, що сконцентруватися потрібно тільки лише на цьому методі. Сам по собі він хороший, але максимальну ефективність проявляє тільки в комплексі з іншими.

Не менш важливу роль відіграє і «людський» фактор – тобто просування ресурсу на форумах, блогах, тобто там, де є звичайне людське спілкування. Незважаючи на те, що цей аспект просування не такий простий, він ефективний, і якщо мова йде про серйозний і довгостроковий проект, їм ні в якому разі не можна нехтувати.

Не зайве буде і створити мережу природних сайтів-сателітів, які спрямовані на підтримку основного ресурсу. При цьому зв’язок їх з ним не повинен виглядати (і бути) штучним, інакше пошукові машини можуть відреагувати на таке негативно.

Словом, просування сайтів Луцьк  та розкрутка контекстною рекламою завдання дуже серйозне, і вимагає до себе професійного підходу. Якщо є можливість – то, звичайно, завдання це краще доручити тим, хто займається цим професійно. Однак власну компетентність в цьому питанні також потрібно постійно підвищувати – це необхідна умова для ведення успішного бізнесу в мережі. Так чи інакше, але тільки компетентний у багатьох (в тому числі і технічних) питаннях бізнесмен може створити дійсно успішний, довготривалий і прибутковий проект, який буде цікавий користувачам.