Наше СЕО агентство оптимізує ваш ресурс в самі короткі терміни. Наші кваліфіковані співробітники без труднощів виконають роботу будь-якої складності, тому що знають про Бітрікс все.

Особливості роботи з платформою Бітрікс:

 • Інтерфейс Бітрікс запам’ятовує параметри, що дозволяє економити час на завантаження матеріалу, більшість завдань виконуються по системі.
 • Кількість модулів регулярно оновлюється. Готові модулі дозволяють виконувати різні функції: від налаштувань управління до аналітики.
 • Сумісність з 1С. Платформа 1С-Бітрікс інтегрована з 1С: Підприємство 8.2, у режимі реального часу відбувається оновлення баз даних. Завдяки таким можливостям, можна отримувати інформацію з сайту в 1С, переглядати товарні залишки, завантажувати ціни і керувати замовленнями.
 • Веб-ресурси. Новоспечений сайт підлаштовується під параметри екрану мобільного пристрою. На сайті присутні пошуковці, в тому числі Гугл, щоб сайт брав участь в пошуковій видачі.
 • Рівень безпеки. Завдяки активному фільтру, сайт і база даних забезпечені високим рівнем захисту від DDoS-атак і злому. Додатково є веб-антивірус.
 • Продуктивність платформи. В автоматичному режимі система аналізує Працездатність сайту і дає рекомендації по збільшенню швидкості завантаження. Особливо це актуально для сайтів багатосторіночників і великою відвідуваністю.

Повна сумісність з 1С: Підприємства

1С-Бітрікс сумісність: управління ресурсом з торговими параметрами, заданими користувачем. Розглянемо детально, які функції виконує 1С: підприємство:

 • Розміщення товарів в інтернет-магазині;
 • Оформлені в магазині замовлення автоматично відправляється в базу 1С для подальшої обробки;
 • Оновлення результатів обробки на ресурсі;
 • Взаємообмін даними.

На основі двосторонньої взаємодії відбувається обмін даними між 1С-Бистрикс і 1С: Підприємства. Обмін відбувається завдяки застосуванню відкритого стандарту обміну торговими даними, формату XML – CommerceML 2.0. На вибір користувача можна вибрати автоматичне оновлення даних або в режимі реального часу. Останній варіант відбувається шляхом безперервного взаємного обміну даними між програмними продуктами. Окремо варто відзначити мінімальне навантаження системи на магазин. Автоматичний обмін даними відбувається за розкладом, вказаним користувачем. Протягом певного відрізку часу буде проходити взаємообмін даними, чітко за розкладом.

Функціональність платформи

Платформа створювалася з урахуванням великого навантаження і багатозадачності, для автоматизації більшості бізнес-процесів інтернет-магазину. В залежності від потреб бізнесу, налаштовуються і регулюються функції.

Безпека платформи

Обмін даними здійснюється за запитом користувача, який має необмежений доступ.  Решта користувачів мають доступ, який необхідний для роботи з товарами і замовленнями.  1С: Підприємство робить стандартні запити на сайт для отримання інформації та навпаки.  Бази 1С та сайт між собою не пов’язані.

 Продуктивність

Одночасно в магазині може працювати велика кількість користувачів.

 Вартість і встановлення

Можна безкоштовно скачати модуль для 1С: Управління торгівлею.  Разом з 1С-Бітрікс: Управління сайтом і 1С: Підприємство.  За додаткову плату наші фахівці допоможуть з встановленням і налаштуванням.

 Інтеграція

Обмін інформацією з 1С: Підприємства відбувається завдяки редакціям 1С-Бітрікс: Управління сайтом, версії 6,5 і вище:

 • Сумісність з модулями;
 • Бізнес;
 • Малий бізнес.

Якщо ви власник інтернет-магазину, модулі допоможуть заощадити час на обробку замовлення і поліпшити швидкість роботи.  Для фахівців нашого СЕО-агентства не складно оптимізувати ваш ресурс і максимально підвищити ефективність вашої роботи.  SEO оптимізація на бітрікс – до ваших послуг!