Sape

Sape.ru (Сапа) – найбільша посилальна біржа в країнах пострадянського простору. Вона лідирує за кількістю ресурсів, що просуваються і заробляють, за різноманітністю функціональних можливостей і обороту. Біржа була відкрита на початку 2006 року, що робить її однією з найстаріших SEO-бірж на просторах Рунету.Sape біржа посилань

На сайті представлений великий вибір ефективних інструментів для оптимізаторів і веб-майстрів. Оптимізатори можуть вирішувати відразу два найважливіших завдання просування сайтів – збільшувати цільовий трафік (залучати потенційних клієнтів) за рахунок розміщення посилань на найбільш відвідуваних сторінках сайту і виконувати пошукову оптимізацію. Веб-майстри можуть заробляти на розміщенні статей і посилань на сторінках своїх сайтів і їх продажу оптимізаторам, зацікавленим в ефективному просуванні. Веб майстри мають можливість монетизувати ресурси, практично не докладаючи жодних зусиль і всього лише встановлюючи на своїх сайтах певні коди.

На Sape може вестися купівля-продаж посилань, розміщених як на головній сторінці, так і на внутрішніх сторінках сайту. Незважаючи на те, що за багато років роботи біржі алгоритми ранжирування в пошукових системах істотно змінилися, Сапа як і раніше залишається одним з найпотужніших і найефективніших інструментів пошукового просування сайтів. На біржі представлено більшість великих агрегаторів, які просувають сайти, а також найавторитетніші  SEO-агентства.

Інструменти біржі Sape

Sape біржа посиланьКласичний Sape. Це один з перших інструментів, що з’явилися в арсеналі біржі, свого роду візитна картка. Інструмент дозволяє здійснювати просування сайту автоматично розміщеними посиланнями з подобовою оплатою і ціною за 30 діб розміщення. За роки існування класичного Sape цей інструмент багато разів модернізувався, а процеси просування все більше автоматизировались. В даний час для кожного розміщеного посилання перевіряються наступні моменти:

  • Рівень індексації сайту і бани з боку пошукових систем.
  • Доступність для індексування пошуковими системами.
  • Коректність тексту і коду.

Крім цього виявляються різні тактики шахрайства, які зводять «нанівець» ефективність роботи розміщених посилань, а до сайтів, на яких відмічено шахрайство, негайно застосовуються санкції. У класичній Sape є добре продумані інструменти ручної і автоматичної закупівлі посилань, присутня можливість генерації і пакетного завантаження анкоров, а також пакетного завантаження url. При необхідності можна використовувати додатковий сервіс Articles.Sape, аналогічний класичному, що дозволяє виконувати ті ж операції зі статтями, а не посиланнями. Можна купувати готові статті, а можна замовляти їх написання.

Просування вічними посиланнями та статтями (PR.Sape)

Sape біржа посиланьОсновна особливість роботи цього сервісу – розміщення матеріалів з разовою оплатою за кожним фактом розміщення. Цей сервіс був відкритий в 2010 році і за час своєї роботи був неодноразово модернізований. Були більш ретельно опрацьовані функції ручної і автоматичної закупівлі з різними рівнями контролю, додана можливість придбання посилань в Twitter, введений цілий ряд безкоштовних і надзвичайно корисних для користувачів функцій, серед яких розміщення посилань не менше, ніж на рік, гарантія індексації та оплата послуг в розстрочку , а також функція під промовистою назвою «Зробити роботу за мене». При використанні цієї функції налаштування проекту користувача відповідно до його побажань виконує фахівець PR.Sape.

Wizard.Sape

Інструмент, що дозволяє організувати повністю автоматичне просування сайту і максимально швидко отримати бажані позиції ресурсу в пошуковій видачі. Система використовує досить складні алгоритми, завдяки яким самостійно відображає зміни позицій сайту, закуповує необхідну кількість вчених і орендних посилань, дає рекомендації по внутрішній оптимізації ресурсу, підбирає найбільш підходящі запити для пошукового просування.

Sape біржа посиланьКрім цих популярних інструментів Sape пропонує користувачам сервіси:

  • Sape для заробітку на дії користувачів, залучених до ресурсу і, відповідно, придбання цих дій.
  • Sape для агрегації існуючих сервісів контекстної реклами і автоматизації використання їх можливостей.
  • Sape для аудиту пошукового просування сайту, його юзабіліті і структури з персональним менеджером по просуванню.

Сервіси Sape, а також деякі партнерські сервіси пов’язані між собою і доступні відразу після реєстрації з одного аккаунта, що робить біржу Sape.ru воістину унікальним засобом просування, які не мають аналогів в російськомовному сегменті Інтернету.