Really Simple Syndication (RSS, РСС)

s213Really Simple Syndication (RSS, РСС)Really Simple Syndication (RSS, РСС) – трансляція матеріалів і публікацій інформаційного сайту в XML-форматі. Цей формат дає можливість максимально швидко і якісно передавати інформацію в зручному для користувачів і пошукових роботів форматі новинної стрічки.

Як правило, в стрічці новин розміщується або посилання на повну версію новини, або її короткий опис. Інформацію для новинної стрічки збирають RSS-рідери (спеціальні програми-агрегатори). Наявність RSS трансляції на сайті робить позитивний вплив на результати пошукового просування сайту і прискорює індексацію контенту.

У розпорядження користувачів надається широкий спектр налаштувань RSS-стрічки. Зокрема, є можливість додавати новинні ресурси підходящої тематики, щоб надалі відстежувати на них розміщення свіжих новин та швидко їх переглядати.

Виконавши вхід до RSS-трансляції відпадає необхідність в перевірці новинних сайтів на поновлення. Особливо зручні RSS-стрічки для просування новинних сайтів, контент яких дуже швидко змінюється, оновлюється і доповнюється. Їх розкрутка без стрічки новин не має сенсу.

s213Really Simple Syndication (RSS, РСС)Наявність на сайті Really Simple Syndication враховують і пошукові системи. По-перше, при створенні на сайті RSS-стрічки у веб-майстра розширюються можливості для пошукового просування, а по-друге, індексація розміщується на сайті контенту відбувається значно швидше.

Крім цього, завжди можна використовувати найбільш значущі ключові слова в назві RSS-каналу і робити це з урахуванням їх релевантності тематиці контенту, групувати канали по темам і використовувати контактну інформацію. Бажано, щоб назва RSS-стрічки починалася з букви «a» англійського алфавіту, оскільки частина пошукових систем генерують пошукову видачу каналів Really Simple Syndication за алфавітом. А для того, щоб виключити зменшення трафіку, необхідно робити так, щоб чужі RSS-канали, розміщені на сайті, відкривалися в новому вікні.