PopUnder

Рекламний модуль, що з’являється за поточним вікном браузера, називається PopUnder. Користувач побачить його, коли закриє сторінку, так як рекламний блок з’являється в новому вікні. Для запуску комерційного блоку використовується JavaScript.

Особливості PopUnder

PopUnderЦя технологія має кілька відмінностей від спливаючих вікон PopUp:

  • Рекламний модуль PopUnder не заважає переглядати інформацію на сторінці. Він викликає менше роздратування, ніж оголошення, що з’являється поверх тексту.
  • Навіть при невисокій швидкості інтернет-з’єднання сторінка встигне завантажитися. Зважаючи на це технологія продовжує користуватися попитом у рекламодавців.
  • У модулях PopUnder нерідко застосовуються Flash-технології для анімованих і звукових роликів. Це дозволяє залучити якомога більшу увагу, тому реклама виявиться результативною.

Ставлення пошукачів і користувачів до PopUnder

Яндекс, як і інші пошукові системи, відноситься до сайтів з такими модулями негативно. У 2009 році в блозі пошуковика з’явилися запис, що сайтам з PopUnder належить зниження в пошуковій видачі, тому від такої реклами краще відмовитися. Пошукові технології контролюють реакцію сайту на спробу закриття сторінок.

PopUnderЯкщо без відома користувача відкривається новий рекламний блок, сайт потрапляє під фільтр і втрачає рейтинг. Ставлення користувачів до подібних блоків негативне – більшість людей закривають рекламу, що з’явилася, не читаючи її. У браузерах є функція блокування спливаючих вікон, що дозволяє ігнорувати такі повідомлення.

Замовити розробку сайту у Львові – 0632381495