IP-адреса

Для доступу в інтернет пристрою необхідна IP-адреса. Вона використовується для визначення місцезнаходження користувача і передачі інформації між вузлами. В одній мережі IP-адреси не збігаються, кожна з них є оригінальною. Це комбінація цифр, яка надається провайдером при отриманні доступу до інтернету.IP-адреса

Види і особливості IP-адрес

Розрізняють два різновиди IP-адрес. Розглянемо їх детальніше:

  • При підключенні присвоюється динамічну IP-адресу. Її називають динамічною, так як вона не є постійною. При перепідключенні вона змінюється на нову, колишня передається до іншого провайдера. Це робить з’єднання захищеним від вторгнення, адже адресу не можна відстежити, щоб атакувати комп’ютер і викрасти дані.
  • На постійній основі надається статичну IP-адресу, яка після перепідключення залишається незмінною. Вона не використовується іншими користувачами, коли пристрій вимкнено.

Зовнішні та внутрішні IP-адреси

Для внутрішнього зв’язку на одному підприємстві пристрою присвоюється локальну IP-адресу. Вона необхідна  для віддаленого управління декількома вузлами всередині однієї мережі і передачі інформації між користувачами. В інтернет з її допомогою вийти не можна, для цього провайдер повинен надати зовнішній доступ при підключенні. При локальному підключенні присвоюються як статичні, так і динамічні адреси, це не залежить від розмірів мережі.

Розробка сайтів Львів – 0632381495