Розробка інтернет магазину Чернігів

Сьогодні серед людей популярно дарувати подарунки з самих різних приводів або навіть просто так. Згідно з деякими дослідженнями, середньостатистична людина витрачає на подарунки 5% від свого бюджету, що свідчить про затребуваність і перспективності даної ніші. З іншого боку, статистика однозначно вказує на постійне зростання відсотка покупок, що здійснюються через інтернет. Дана тенденція спонукає багатьох підприємців зайнятися створенням і просуванням власного інтернет-магазину подарунків. Однак, чи буде новий інтернет-магазин подарунків і сувенірів успішним і прибутковим – це залежить від різних факторів і прийнятих рішень.

Щоб ваша компанія мала успіх і гарантувала стабільний дохід, необхідно розібратися з тим, як відкрити інтернет магазин подарунків з нуля. Покрокова інструкція всього процесу реалізації бізнесу з продажу подарунків онлайн складається з декількох ключових етапів:

 1. Вибір стратегії, а також вирішення організаційних питань до створення власного сайту.
 2. Як правильно спроектувати і створити сайт, на якому будуть продаватися подарунки.
 3. Чому варто приділяти увагу після того, як інтернет-магазин почав працювати.

Щоб завоювати вибір клієнтів і спонукати їх купувати презенти саме у вас, варто відповідально і ретельно підійти до кожного з етапів створення, запуску та діяльності інтернет-магазину подарунків. Давайте конкретно поговоримо про те, що і в якій послідовності треба робити.

Особливості ринку подарунків

Прийнявши рішення створити власний інтернет-магазин подарунків, не варто просто копіювати підходи, що застосовуються до стандартних онлайн майданчиків з продажу побутової техніки, одягу, парфумерії, продуктів або чого-небудь ще. Розробка інтернет магазину подарунків Чернігів має певні особливості і нюанси, які варто брати до уваги. Розробляючи стратегію власної справи, зверніть увагу на наступні особливості і нюанси ринку:

 • Ретельно вибирайте асортимент. Якщо більшість товарів, які ви будете пропонувати, нічим не відрізняються від асортименту конкурентів, у нового інтернет-магазину буде мало шансів на успіх. Щоб завоювати вибір споживачів, постарайтеся запропонувати їм унікальний товар або, принаймні, такий, якого ще трохи у вашому регіоні. Для цього проявляйте винахідливість і ретельно підходьте до пошуку постачальників.
 • Враховуйте сезонність. Хоча подарунки люди купують щодня, попит на них зростає напередодні загальнонаціональних свят. Складіть для себе список «гарячих» дат, у які люди особливо активно дарують один одному презенти – намагайтеся перед цими датами закуповувати товар. В такому випадку, ви уникнете того, що, по причині завантаження, постачальники не зможуть швидко відправити замовлення. Товар в наявності в період найбільшого попиту стане серйозним вашим плюсом в очах покупців.
 • Визначтеся з ціновим сегментом. Як ми вже відзначали вище, люди дарують один одному найрізноманітніші подарунки – для деяких цілком доступно піднести в якості презенту діамантове кольє або шикарний автомобіль. Тим не менш, на сьогоднішній день великим попитом користуються недорогі подарунки та сувеніри. Тому, продумуючи асортимент, не варто гнатися за дорожнечею – пропонуючи сувеніри або прості подаруночки, ви завоюєте велику аудиторію лояльно налаштованих клієнтів.
 • Ретельно продумайте упаковку. Вибираючи презент на свято, більшість клієнтів прагнуть, щоб зовнішній вигляд подарунка був гідним і привабливим. Якщо ваш інтернет-магазин буде пропонувати не тільки цікаві речі, але і святкову їх упаковку – це стане серйозною конкурентною перевагою. Крім того, отримавши подарунок в красивій фірмовій упаковці, людина може захотіти стати вашим клієнтом – а, адже саме це вам і потрібно!

Не нехтуйте питанням якості. Щоб клієнти поверталися до вас знову і знову, пропонуйте товари високої якості. Завдяки цьому, покупці будуть задоволені своїм придбанням, обов’язково скористаються вашим інтернет-магазином знову і будуть рекомендувати його іншим.

Що зробити перед створенням інтернет-магазину подарунків і сувенірів

Якщо ви прийняли рішення зайнятися бізнесом з продажу подарунків в інтернеті, звичайно, без власного сайту вам не обійтися. Однак, не потрібно відразу ж звертатися до програмістів, щоб вони створили для вас сайт і забезпечили його просування. Є ряд питань, які варто вирішити ще до того, як у вас з’явиться власний сайт. До основних питань можна віднести наступні:

 1. Пошук постачальників.
 2. Асортимент магазину.
 3. Оформлення бызнеса.

Пошук постачальника

Дане питання заслуговує першорядної уваги

Щоб асортимент вашого інтернет-магазину користувався попитом, він має задовольняти потреби та очікування покупців. Якщо клієнт, зайшовши на сайт, не знайде там того, що його зацікавить – малоймовірно, що у вас буде другий шанс. Так, якщо людина купить подарунок, але залишиться ним незадоволеною – швидше за все, що вона більше ніколи не зайде на певний сайт. Щоб пропонувати презенти цікаві, якісні і недорогі, варто уважно вибирати постачальників. Пропонуємо три ідеї, як знайти тих, з ким можна співпрацювати:

 1. Компанії, що спеціалізуються на оптових продажах. Як правило, в подібних організаціях пропонується досить великий асортимент товарів за оптовими цінами. В особливості, співпраця з оптовими постачальниками буде вигідним перед різними святами, коли попит на подарунки різко збільшується.
 2. Невеликі китайські виробники. Часто при міркуванні про покупки в Китаї, на пам’ять приходять великі інтернет-майданчики, в яких закуповуються багато. Якщо докласти зусиль і знайти менш розкручених постачальників, можна заощадити гроші і, до того ж, отримати унікальний на ринку товар.
 3. Співпраця з майстрами Hand made. Перевагою такого варіанту роботи з постачальниками може бути те, що ваш товар буде унікальним на ринку. До того ж, сьогодні багато людей високо цінують товари ручної роботи, тому такі подарунки можуть бути дуже затребуваними вашими клієнтами.

Асортимент магазину

Добре опрацьований асортимент – обов’язкова умова для приносить прибуток магазину подарунків. Рекомендується опрацювати асортимент товарів ще до того, як створити інтернет магазин подарунків Чернігів, завдяки цьому, програмісти ще на етапі проектування і розробки сайту зможуть прописати всі необхідні розділи, категорії та підрозділи. Асортимент інтернет-магазину подарунків може включати такі основні напрями.

Сувенірна продукція. Може здатися, що горнятками, магнітами, сувенірними ложками і тарілками нікого не здивуєш, але такі речі багато покупців і очікують побачити в інтернет-магазині подарунків, тому вони обов’язково повинні бути присутніми у вашому каталозі.

Предмети, які знадобляться в господарстві. Сьогодні існує достатньо високий попит на практичні речі, які не просто будуть стояти на полиці, а зможуть активно використовуватися в побуті: настінні годинники, вази, різноманітні підставки, ручки, щоденники та ін. Тільки, підбираючи асортимент подібних товарів, варто пам’ятати, що ваш інтернет-магазин спеціалізується на подарунках, тому варто віддавати пріоритет красивим і цікавим речам.

Подарунки Hand made. Багато людей високо цінують різні речі, які виготовлені не на заводі, а майстром власноруч. Сьогодні у категорію виробів ручної роботи може входити все, що завгодно: від солодощів, до елементів для сервірування столу, від мила і свічок, до блокнотів і сумок. Звичайно, подарунки ручної роботи не так просто підібрати, щоб вони сподобалися людині, але якщо дарувальник потрапить у ціль – такий подарунок буде просто незабутнім.

Подарунки-враження. Напевно, ви погодитеся, що гарні подарунки – це далеко не завжди повинні бути якісь речі. Наприклад, є люди, у яких, як здається, все є – що ж їм піднести в подарунок, можуть розмірковувати ваші клієнти. Тому в інтернет-магазині можна створити розділ з подарунками-враженнями.Там можна пропонувати: стрибок з парашутом, політ на повітряній кулі, занурення з аквалангом, організацію вечері в мальовничому місці та ін.

 Квіти.  Хоча у вас і не квітковий магазин, рекомендуємо на своєму сайті мати і цю категорію.  Справа в тому, що букети і квіткові композиції досить часто купуються в якості доповнення до основного презенту.

Святкові атрибути.  Додайте у себе в каталозі категорію, що містить всілякі пропозиції для організації свят: повітряні кулі, листівки, капелюхи і одяг для свят, цифри і свічки для тортів.

Створення ІП

В залежності від держави, процес та вимоги до оформлення бізнесу можуть розрізнятися. Фахівці рекомендують в цьому питанні йти від простого до складного. Якщо ви тільки плануєте відкриття інтернет-магазину, буде достатньо зареєструвати ІП (НП). А вже по мірі розвитку компанії можна змінити форму ведення справ. В різних країнах вимоги до реєстрації підприємницької діяльності можуть відрізнятися – щоб отримати повну інформацію про вимоги та необхідний пакет документів, можна проконсультуватися з представниками місцевої влади. У більшості випадків, для оформлення буде достатньо паспорта, ідентифікаційного коду та сплати податкового збору.

Структура для сайту подарунків

Інтернет-магазин – це поєднання хорошого асортименту товарів за привабливими цінами і якісно розробленого сайту. Перед власниками компанії є кілька варіантів, як отримати якісний інтернет-ресурс:

 1. Можна скористатися одним з численних конструкторів, щоб самостійно створити власний сайт.
 2. Можна звернутися до компанії, що спеціалізується на розробці сайтів, або приватної особи, які створять інтернет-магазин «під ключ».

Займаючись розробкою сайту з продажу подарунків та супутніх товарів, важливо приділити увагу різним аспектам – подбати про наявність всіх необхідних категорій, необхідні інструменти, щоб забезпечити ефективне просування ресурсу, а також – розробити відповідний дизайн. На кожному з даних етапів варто підходити максимально відповідально і скрупульозно, від цього залежить, наскільки привабливим буде сайт в очах відвідувачів та рентабельним для своїх власників.

Багато чого з того, над чим працюють розробники залишається невидимим для відвідувачів сайту, але ось його дизайн – перше, на що клієнти звернуть увагу. Тому, розробка інтернет магазину подарунків Чернігів обов’язково повинна включати ретельно пророблений дизайн – яким же повинен він бути? Важливо, щоб сайт максимально відповідав настрою, з яким більшість відвідувачів заходять на нього. Коли людина підбирає подарунок, зазвичай у неї в цей момент святковий настрій. Тому намагайтеся, щоб дизайн вашого сайту був виконаний в яскравих кольорах, які гармонійно поєднуються між собою. Завдяки цьому, ви, наче, будете на одній хвилі з відвідувачами, що спочатку розташує багатьох людей і спонукає їх скористатися вашою пропозицією.

Подбайте, щоб ваш інтернет-магазин був максимально зручним для використання. Хорошим інструментом для цього є зручна система фільтрації товару. Як варіант, можна використовувати наступні фільтри для підбору товарів:

 1. Призначення – для кого підбирається подарунок.
 2. Інтереси – чим цікавиться людина (рибалка, подорож, домашнє господарство, вишукані речі тощо).
 3. Привід – використовуйте фільтр для того, з якого приводу дарується презент (ювілей, випускний, подарунок коханим, день народження тощо).
 4. Тип подарунка – надайте відвідувачам можливість відфільтрувати, що саме вони бажають підібрати (книги, картини, гаджети та ін).

Не варто думати, що відмінний асортимент – це все, що потрібно для хороших продажів. При розробці сайту, необхідно подбати про те, щоб клієнтам було легко скористатися вашою пропозицією. В цьому питанні є різні інструменти:

 • Опрацюйте конверсійні форми. Зробіть можливість спілкування з менеджером в чаті, продумайте зручний кошик, просту форму замовлення з мінімальною кількістю полів для заповнення, добре працюють кнопки «купити в 1 клік» і «Ми вам передзвонимо за 30 секунд».
 • Складіть ефективне УТП. У кількох рядках опишіть переваги та вигоди від співпраці саме з вашим інтернет-магазином – це робиться з тією метою, щоб спонукати відвідувача скористатися пропозицією.

Щоб сайт був найбільш ефективним, він повинен мати чітку, добре зрозумілу, структуру – чим простіше буде відвідувачу знайти товар, що що його цікавить, тим більше ймовірності, що людина стане вашим клієнтом. Як варіант, структура інтернет-магазину подарунків може містити приблизно такі категорії:

 • Всі подарунки.
 • Подарунки для жінок.
 • Подарунки для чоловіків.
 • Подарунки для дітей.
 • Пропозиції для вечірок.
 • Подарунки, які відрізняються за призначенням (свята, інтереси, професії тощо).

Не варто структуру сайту просто копіювати з інших інтернет-магазинів подарунків, її краще розробити індивідуально. Щоб визначитися з оптимальною структурою для вашого сайту, проаналізуйте: які групи товарів у вас буде представлено і на яку цільову аудиторію ви орієнтуєтеся. Важливо, щоб структура інтернет-магазину в повній мірі охоплювала два вищезгадані напрямки.

Що робити після відкриття інтернет-магазину

Відкриття власного інтернет-магазину – важлива подія, але зупинятися на ньому не варто. Мета кожного комерційного майданчика не просто в тому, щоб він існував – такий сайт повинен приносити прибуток. Щоб подарунки активно купувалися на сайт необхідно забезпечити стабільний потік клієнтів. До того ж, бажано, щоб більшість відвідувачів інтернет-магазину були цільовою аудиторією – людьми, які зараз хочуть купити подарунок. Як зробити так, щоб цільова аудиторія клієнтів заходила на ваш сайт? Розглянемо 3 ефективні способи:

 1. Контекстна реклама. Використання реклами в Гугл або Яндекс дозволяє відразу залучати відвідувачів на сайт. Завдяки можливості гнучкого налаштування, можна досягти показів реклами максимально цільовій аудиторії, що збільшує відсоток продажів від показів. Недоліком контексту є досить висока вартість за показ реклами, яка має тенденцію до зростання. До того ж, у більшості випадків, для правильного налаштування контекстної реклами, доводиться звертатися до фахівців, чиї послуги досить дорогі.
 2. SEO-просування. За оцінками фахівців ринку, саме СЕО-просування є найбільш ефективним та вигідним варіантом залучення клієнтів. «Правильне» SEO передбачає комплексну роботу над сайтом, що робить його привабливим, як для відвідувачів, так і для пошукових систем. Недоліком СЕО-просування можна назвати те, що для отримання результатів потрібен час – залежно від сайту, від двох до шести місяців. Вирішити цю ситуацію можна завдяки тому, що, при запуску сайту, паралельно займатися його просуванням і використовувати контекстну рекламу. По мірі того, як ресурс буде набирати позиції в органічній видачі, контекст можна поступово зменшувати і в результаті – зовсім відключити.
 3. Соціальні мережі. Досить велика кількість людей активно використовують різні соціальні мережі – власникам інтернет-магазинів подарунків не можна нехтувати цим. Варто цілеспрямовано шукати клієнтів у соціальних мережах. Звичайно, це додаткова робота, можливо, навіть потрібно знайти в штат ще одного співробітника для роботи з соц. мережами, але результати варті того. Почати варто з того, щоб створити і вести сторінки в декількох популярних соцмережах. Коли сторінка створена і почала наповнюватися, варто скористатися можливістю рекламувати свої пости, залучаючи клієнтів.

Дійсно, щоб розробити інтернет-магазин подарунків Чернігів, необхідно докласти зусилля, інвестувати в розвиток власної справи і витрачати на нього час. У нагороду ви можете отримати бізнес, який не тільки буде приносити стабільний дохід, але і буде вам в радість!