Якщо ви задумалися про те, щоб відкрити свій інтернет-магазин одягу в Україні, тоді ця стаття буде вам корисна. Ми чітко розуміємо, що ця ніша дуже популярна і це підтверджують цифри. За даними Prom.ua та Bigl.ua за перше півріччя 2018 року було продано в Україні – 2.1 млн одиниць на їх майданчиках. Але не варто забувати, що якщо ніша дуже затребувана в країні, то це впливає на конкуренцію. А щоб знизити ризики і потрібно попередньо вивчити нішу.

План

 1. З чого почати, щоб відкрити інтернет-магазин.
 2. Як зробити успішний інтернет-магазин одягу.
 3. Як відкрити інтернет-магазин одягу та які є види (чоловічий, жіночий, дитячий).
 4. Скільки коштує створити інтернет-магазин одягу.
 5. Розкрутка інтернет-магазину одягу.

013

З чого почати, щоб відкрити інтернет-магазин одягу

 1. Вивчити нішу.
 2. Пошук постачальників товарів.
 3. Регіон просування.
 4. Бюджет.
 5. Вигідно чи ні.

       0141.Вивчення ніші. Перед написанням статті ми вивчили тему. І прийшли до висновку, що найбільш популярними сайтами в цьому напрямку: prom.ua, rozetka.com.ua, lamoda.ua, kasta.ua, leboutique.com.

У 2015 році lamoda.ua, kasta.ua, leboutique.com тримали 53% ринку. У 2018 році в цю гонку активно увійшли prom.ua і rozetka.com.ua. А це означає, що маркетплейси набирають популярність.

 1. Пошук постачальників товарів. Найоптимальніший варіант – знайти виробників одягу. Молодим виробникам потрібно «підніматися», а значить вони готові пропонувати хороші умови, якщо ви будете робити для них хороший оборот. Але не забувайте перевіряти якість! Бо якщо якість буде низька, то це позначиться на повторних продажах. А це один з ключових каналів продажів.
 2. Регіон просування. Ваш інтернет-магазин буде в основному працювати за певним містом (Київ, Харків, Одеса, Дніпро або Львів) та / або ви готові здійснювати доставку по всій Україні. При опитуваннях продовжує з року в роки «тиснути» пункт про те, чому ви не купуєте одяг в інтернеті. А відповідь банальна – немає можливості приміряти перед покупкою! Тому на старті, рекомендуємо перед відкриттям інтернет-магазину вирішити в якому великому місті ви відкриєте офіс (склад).
 3. Бюджет. Щоб відповісти на це питання, вам буде потрібно вирішити, що саме будете продавати. Так як до одягу можна віднести: сукні (сарафани), пальто, спідниці, джинси, блузки, кардигани, куртки і тд. Ви будете все відразу викуповувати у виробника або працювати з ними по системі Дропшиппінг. А повірте на початковому етапі витрат буде достатньо: створити сайт, наповнити, займатися просуванням.
 4. Вигідно чи ні. Ви порахували, що середній чек в ніші 800 грн, конверсія 2% і у конкурентів трафік в місяць 30000-70000 чол. А яка ж націнка?

Припустимо при відвідуваності 30000 чол в місяць у вас замовлять 600 чол на суму 480000 грн. Якщо середня націнка 30% – 111000 грн. Тепер ви розумієте, що потрібно знати конверсію, середній чек, щоб можна було прогнозувати!

Як зробити успішний інтернет-магазин одягу або чому потрібно аналізувати конкурентів

Для прикладу вибрав – modnicy.ua. Доменне ім’я було зареєстровано – 14 лютий 2017 року. Перед тим як вносити нішу, звертайте увагу на молоді проекти.

Вам дозволить зрозуміти за який період їм вдалося піднятися. І міняв доменне ім’я інтернет-магазин одягу чи ні. А тепер ключові моменти (аналіз на листопад 2018 року)

 1. Кількість сторінок в індексі Google – 5110.
 2. Загальний трафік – 53000 чол (жовтень 2018).
 3. Близько 68% трафіку йде з моб телефонів.
 4. Середній час на сайті – 4 хв 45 сек.
 5. Глибина перегляду – 7 стор.
 6. 83% відвідувачів – жінки, 17% -чоловіки.
 7. Основні канали: Google (органіка), прямі заходи, соц.сіті (FB, VK) (дані ПК).
 8. Нормативний профіль – 116 доменів.

А що робити з цими даними? У статті «Як відкрити і розкрутити інтернет-магазин квітів» ми все докладно описали. Тому, щоб не повторюватися потрібно перейти і прочитати. Не лінуйтеся! Якщо побіжно:

 • Асортимент товарів.
 • Ціни.
 • Відгуки.
 • Зручний дизайн для мобільних телефонів і навігація.
 • Знижки для постійних клієнтів (за певний оборот) і тд.

015Як створити інтернет-магазин одягу з нуля

Вам буде потрібно визначитися, що саме будете продавати. Наприклад, тільки жіночий одяг або ще чоловічий і / або дитячий. Якщо ви вирішите створити тільки інтернет-магазин дитячого одягу, то потрібно вивчити конкурентів, які орієнтовані на дитячі товари!

Найоптимальніший движок для старту – Хорошоп

 • Движок надає велику кількість розширень, які дозволяють на старті використовувати максимальну кількість каналів для продажу.
 • Вибір шаблону. Ми вже дізналися, що 50-70% трафіку йде з мобільних телефонів, а це означає, що наш шаблон повинен бути максимально адаптований під смартфони.
 • Широкий функціонал. Ви повинні будете надати своїм відвідувачам великий вибір оплат, знижки, різні бонуси і тд.

Скільки коштує створити інтернет-магазин одягу

 1. Cms Хорошоп – 10000 грн + 500 грн абонплата.
 2. Шаблон – безкоштовно.
 3. Домен – 276 грн.
 4. Наповнення – самостійно чи ні.
 5. Просування – на старті потрібно буде створити посадкові сторінки (категорії). А після вже від вашого бюджету отримувати трафік з соціальних мереж (FB, Instagram) і переходити до Google.

Що входить в ціну:

 1. Шаблон, який відмінно працює на ПК і смартфонах + бистра швидкість завантаження;
 2. Зручне адміністрування сайту;
 3. Підтримує наступний функціонал: зворотний дзвінок; купити в 1 клік; накопичувальні знижки; експорт і імпорт yml; фільтри товарів; комплект товарів; seo-генерація за шаблоном заголовків, описів;
 4. Приват24 і оплата картою (LiqPay);
 5. Інтеграції з Новою Поштою, Делівері, Укрпоштою, Автолюксом, Інтаймом;
 6. Інтеграція з 1С, RetailCRM, ТОРГСОФТ, amoCRM;
 7. Налаштування robots.txt, sitemap;
 8. Експорт товарів в Google Merchant;
 9. Інтеграція з Rozetka.ua;
 10. Вивантаження товарів на Prom, Hotline, Price.ua;
 11. Багатомовність і мультивалютність;
 12. Вивантаження електронних пошт клієнтів в MailChimp і Unisender;
 13. Терміни створення 2-3 дня

Не відкладайте свою мрію в довгий ящик! Відкрийте свій інтернет-магазин вже сьогодні.

016

 

Просування інтернет-магазину одягу

Що потрібно зробити на старті, щоб розкрутити свій сайт:

 1. Зібрати семантичне ядро
 2. Seo-оптимізація сайту (сформувати структуру на підставі семантичного ядра і впровадити посадкові сторінки: ТЗ для копірайтера, Title, description і теги h1, h2, h3)
 3. Додати на індексацію
 4. Відслідковувати динаміку

У статті «Як відкрити свій інтернет-магазин з нуля в Україні» ми говорили, що вашими основними каналами будуть:

Ви завжди можете замовити просування вашого інтернет-магазину у нас.