Просування сайту банку в мережі – це один з основних методів залучення потенційних клієнтів. Охоплення цільової аудиторії набагато більше, ніж інші способи просування бізнесу. В якості потенційних клієнтів можуть виступати як фізичні особи (приватна особа), так і юридичні суб’єкти (представник компанії).

Існують нюанси, на які варто звернути увагу для ефективної розкрутки сайту банку:

 1. Великий асортимент пропонованих послуг, як компаніям, так і фізичним особам. Часто буває, коли одна депозитна програма змінюється на іншу;
 2. Банк з великою кількістю публікацій і сторінок привертає увагу, вселяє довіру;
 3. В семантичному ядрі має бути зібрано максимальну кількість ключів.
 4. Конкурентні високочастотні ключові запити;
 5. Максимально розширена інформаційна частина сайту про існуючі програми, різновиди надаваних послуг та видах фінансових операцій, і т. ін.
 6. Клієнти банку можуть використовувати різні варіанти для зв’язку з банком: контактні телефони, онлайн-чат, інші способи зворотного зв’язку.

Скільки часу потрібно для просування банку

Перший результат буде видно після трьох тижнів активного просування. Якщо сайт не потрапить під санкції пошукових машин, тоді з Яндексу кількість відвідувань зросте вже до початку другого місяця, а з Google раніше – ще в перший місяць оптимізації.

Успіх SEO оптимізації фінансової установи багато в чому залежить від сегменту, який потребує розкрутки. Велику конкуренцію на ринку банківських послуг складають кредитні програми. З-за цього потрібно особливо уважно поставитися до оптимізації сайту банку, правильно розставивши пріоритети і враховувати нюанси.

Основні етапи просування ресурсу фінансової структури:

 • Скласти хороше семантичне ядро;
 • Визначити найважливіші та пріоритетні сегменти для просування;
 • Розробка структури, оптимізація сторінки і розподіл ключів;
 • Оптимізація інформаційної частини ресурсу для пошукових машин;
 • Обробка посадкових сторінок;
 • Технічний саппорт сайту;
 • Напрацювання посилальної маси, робота зі сніппетом;
 • Аналітика ресурсу.

Останній пункт має величезне значення для подальшої стратегії просування сайту і розпізнання самих конвертованих запитів. Важливо пам’ятати, що успіх SEO оптимізації більшою мірою залежить від інформативного змісту сторінок та актуальності пропонованих послуг. Слід звернути увагу на наступні моменти:

 • Зручність користування сайтом, зрозуміла навігація, правильно складену посадкову сторінку;
 • Унікальний і якісний контент: текстові публікації, гарні фотографії та цікаві відео. Кожна з описуваних послуг має знайти відгук серед потенційної аудиторії;
 • Виразні конкурентні переваги. Потрібно вигідно представити найбільш сильні сторони фінансової установи, розповівши про головні переваги тих чи інших програм;
 • Комплексне використання різних видів реклами. Крім SEO оптимізації, використовуються інші ефективні інструменти маркетингу. Регулярно відслідковується дієвість обраного методу реклами і правильно підібрана стратегія просування ресурсу, кожного обраного каналу;
 • Правильна презентація послуг, повноцінний опис пропонованого продукту і грамотне співвідношення ціна-якість;
 • Відстеження коментарів і відгуків клієнтів банку;
 • Опис конкурентних переваг банку, перед іншими і детальна інформація про обраний напрямок фінансової установи;
 • Сайт банку зазвичай складається з безлічі публікацій і складної структури, важливо контролювати працездатність кожної вкладки ресурсу;
 • Перш ніж приступити до активного просування, необхідно чітко вибудувати план подальших дій і чітко слідувати наміченим шляхом.

Фінансова тема завжди вимагає особливого підходу до розкручування кожного продукту окремо, особливо, якщо мова йде про пакети орієнтовані переважно на юридичні особи, приватних підприємців. Після поданої інформації на сайті, клієнт може скористатися формою зворотного зв’язку для уточнення нюансів. Наявність на сайті кредитного калькулятора і можливості подати заявку онлайн буде очевидною перевагою. Ці опції допоможуть виявити потенційних клієнтів з трафіку. Детальний аналіз дозволить визначити максимально ефективну стратегію для подальшої SEO оптимізації.

У зв’язку зі складністю реалізації проекту банку в мережі, оптимізація вимагає ретельного планування кожного подальшого кроку. Грамотний підхід до оптимізації сайту, солідний досвід сеошника і координація експерта в даній області, забезпечить успіх підприємства і мінімізує витрати. Тільки так можна добитися максимальних результатів в пошуковій видачі сайту.