Як «розвідати» e-mail своїх відвідувачів

Ні для кого не секрет, що в наш висококонкурентне час бідному веб-майстру доводиться крутитися і крутитися всяко-різно, щоб утримати відвідувачів свого сайту і не дати їм «втекти» на інші ресурси. Це важливо як для сайтів комерційної спрямованості, так і для інформаційних порталів.

s3Один із способів періодично звертати неупереджений погляд постійної аудиторії на свій сайт – отримати e-mail своїх відвідувачів і надалі за допомогою електронної пошти підтримувати з ними зв’язок. Навіщо це робити? Уявіть, що вам потрібно купити товар. Ви заходите на сайт продажів, знайомитеся з пропозицією, і, швидше за все, навідуєтесь туди ще раз, щоб щось уточнити і прийняти остаточне рішення. Піймайте свого відвідувача на гачок! Зробіть так, щоб він не забув про ваш сайт. А для цього потрібно дізнатися контакт відвідувача і час від часу нагадувати про своє існування за допомогою пошти. Спритно? А адже це працює, і дає свої плоди! Незабаром ваш сайт стане популярним! Адже саме про це ви і мріяли? Дійте! Тепер ви знаєте, як домогтися свого!

Боїтеся здатися настирливим? Та ну киньте! Погляньте, як можна все зробити просто, швидко і не псуючи свою репутацію:

  1. Проводьте розсилку і додайте в свій проект то, що найбільше привертає увагу – вигідні пропозиції. Наприклад, – абсолютно безкоштовні і дуже корисні програми. Але єдине, що повинен буде зробити відвідувач, і що вигідно для вас – для скачування йому буде необхідно зареєструватися на сайті. Так ви отримаєте його поштову скриньку! Але не перестарайтеся – довга процедура реєстрації може його втомити, і він просто передумає зв’язуватися з вашим сайтом.
  2. s4Запропонуйте своїм відвідувачам безкоштовні консультації на тему, яку знаєте уздовж і поперек, і яка висвітлена у вас на сайті. Листування робіть поштою.
  3. Нескладний, але в той же час оригінальний і інтригуючий конкурс на вашому сайті приверне увагу аудиторії! Особливо корисно це буде, якщо ви повідомите про результати на пошту, яку учасники вам залишать. І заохочуйте переможців, нехай призи будуть незначними! Як то кажуть: «Дрібниця – а приємно!»
  4. Ще одна вигідна пропозиція для ваших відвідувачів – це можливість розміщувати на вашому сайті рекламу. Надайте можливість зробити це за вигідною ціною або за виграні в ваших конкурсах бонуси. І, звичайно, не забудьте про ваш маленький секрет – всякий, хто зайшов на сайт залишає свій e-mail! В даному випадку поштова скринька відкриє відвідувачеві можливість залишити на вашому сайті свою рекламу.

Думайте, фантазуйте! Бути може, ви придумаєте свій, неповторний спосіб роздобути e-mail відвідувача, і тим самим розкрутити свій мега-цікавий сайт на просторах Інета! Успіху і успіхів вам! Замовити розробку сайту у Львові – 0632381495