Хостинг

ХостингХостинг ( «host» – пристрій, сервер, вузол) – послуга з надання простору для зберігання даних. Це може бути сховище файлів, пошта, база даних або будь-який інший формат, доступний для того чи іншого підключеного до Інтернету сервера.

Якщо не вдаватися в технічні подробиці, можна сказати, що подібна послуга дозволяє вибрати відповідний «будинок» для сайту. Кожен сайт складається з безлічі різних текстових, графічних, відеофайлів і файлів іншого формату, для зберігання яких потрібно досить багато місця. Саме цим і займаються компанії-хостери, що надають власникам сайтів потрібне їм місце.

З технічної точки зору для організації хостингу використовуються потужні комп’ютери з величезним обсягом дискового простору, здатні вмістити файли сотень і навіть тисяч сайтів.

Типи

Існує кілька найбільш поширених типів хостингу, серед яких:

  • VDS – виділений сервер, що надає клієнтам віддалені фізичні машини.
  • Shared Hosting – віртуальний сервер, що надає місця для розміщення сайтів на веб-сервері провайдера.
  • VPS – віртуальний виділений сервер, що надає власникам сайтів сервера під найрізноманітніші завдання.
  • Colocation (колокація) – розміщення купленого або взятого в оренду власником сайту обладнання в спеціалізованому центрі зберігання даних і його підключення до Інтернету.
  • ХостингCloud Hosting – сучасна альтернатива VDS і VPS, хмарний хостинг, який надає клієнтам базові обчислювальні ресурси з метою створення програмного забезпечення для власних потреб.
  • Cloud Computing – хмарні обчислення, що надають можливість розміщення спільних ресурсів і використовуються для організації віртуальних офісів.

Для надання послуг хостингу використовуються потужні комп’ютери зі спеціальним програмним забезпеченням, які по виділеним високошвидкісним каналам підключені до Інтернету. Ці комп’ютери працюють цілодобово і ніколи не вимикаються, завдяки чому сайти доступні в будь-який час дня і ночі.

Звичайно, можна організувати і свій власний сервер, але обійдеться він на порядок дорожче, ніж подібна послуга в спеціалізованій компанії, скористатися якою може будь-хто.

Замовляйте розробку та просування сайтів під ключ тут…