ТОП – пошукової видачі

ТОП - пошукової видачі
ТОП (в перекладі з англійської «top» – «верхівка») – в Інтернеті найчастіше це перша сторінка пошукової видачі. Сайти, що знаходяться в ТОП, відрізняються максимально високим трафіком.

Цілі

Попадання сайту в ТОП є сенсом будь-якого просування. Для цього потрібно максимум зусиль, оскільки тільки на верхніх позиціях можна отримати хорошу відвідуваність ресурсу і, як наслідок, високу конверсію – велика кількість переходів відвідувачів з категорії користувачів в категорію відвідувачів.

ТОП-10

ТОП - пошукової видачі
Вважається, що нижче десятої позиції, тобто, далі першої сторінки пошукової видачі реального трафіку немає. На другу і наступні сторінки заходить не більше 1% користувачів.

Вихід сайту в першу десятку є метою будь-якого просування. Однак ТОП-10 не дає ніякої гарантії на те, що сайт буде залишатися в десятці лідерів, якщо оптимізатор не буде ним займатися. Щоб зберегти позиції, потрібно постійно працювати над контентом і призначеними для користувача факторами, підвищувати юзабіліті і покращувати інші характеристики сайту.

Сайти, що знаходяться в ТОП-10, повинні повністю задовольняти потреби користувачів.

Трапляється, і так, що трафік сайту, який досяг вершини пошукової видачі, нульовий. Це буває за умови високої конкуренції у відповідному сегменті і неповної релевантності пошуковим запитам.

ТОП-3

Просування сайтів в ТОП-3 – одна з найбільш амбітних цілей будь-якого оптимізатора. Згідно тепловій  карті, саме на перших трьох позиціях пошукової видачі зосереджена велика частина трафіку. На більш низькі позиції користувачі переходять тільки в тому випадку, якщо не знаходять необхідну інформацію на перших трьох сайтах.

Відмінним результатом вважається потрапляння в ТОП-3 відразу декількох сторінок сайту. Але для цього потрібно докласти дуже багато зусиль, оскільки просування web сайтів всередині ТОП-10 і ТОП-3 вимагає хорошої оптимізації ресурсу і професійного підходу до виконання всіх робіт.