Створення сайтів – справа не така вже й проста, як здається спочатку. Здавалося б, чого там сайт щось робити! Береш шаблон, міняєш кольори, шрифти, якщо не сподобалися, а сподобалися – так ще краще! Ставимо свої картинки і вуаля – сайт готовий! Залишилося тільки додати трохи контенту, але це справа нехитра, в інтернеті текстів видимо-невидимо, на будь-яку тему. Ось, здавалося б, і все. Навіщо ламати собі голову питанням: де можна замовити сайт? Сам зробив – і все. Ось тільки дивишся, а вже у конкурентів сайт такий же, тільки кольори інші, а тексти – так взагалі не відрізниш.

Якщо Ви всерйоз задумалися про створення власного сайту, і Вам важливо, щоб сайт був не для галочки, а приносив прибуток, то необхідно, як мінімум:

  • знання основ програмування і HTML;
  • знання графічних редакторів, хоча б фотошопа;
  • знання основ і принципів просування сайтів Львів в інтернеті;
  • вміння писати рекламні та seo-тексти(унікальні статті);
  • мати навички верстки сайтів;
  • мати можливість виділяти певну кількість часу сайту щодня, і багато іншого.

Як бачите розробка сайтів Львів – справа не проста і вимагає багато різних знань. Де можна замовити сайт, або чому його треба замовляти у професійній компанії?

Здавалося б, що питання, де замовити сайт, зараз не актуальне – компаній, які створюють інтернет-ресурси, тисячі. Але мати справу з орієнтованою на створення і розкручування сайту системою, в якій на кожній ділянці працюють вузькопрофільні фахівці – це одне. І зовсім інша справа – замовляти сайт одному, двом людям.

Технічне завдання краще заповнювати в офісі компанії. Обов’язково варто скласти договір на створення сайту – це займає небагато часу, але в процесі знімає цілий ряд проблем, особливо якщо підрядник «завалює» строки або надає послуги неякісно. При виборі підрядника обов’язково ознайомтеся з його портфоліо. Там повинні бути реальні, діючі сайти, з власниками яких бажано переговорити – дізнатися їхню думку про кандидата розробника Вашого ресурсу.

Пам’ятайте, сайт – це обличчя фірми в інтернеті, і від того, де замовити сайт, залежить дуже і дуже багато чого.