Як вибрати пластикове вікно

 

Ви вирішили встановити нові пластикові вікна, але не знаєте які саме вибрати? Не турбуйтеся, ця стаття допоможе Вам знайти саме таке вікно, яке буде ідеально підходити для Вашого приміщення. Отже, для початку Ви повинні мати загальне уявлення про головні складові будь-якого пластикового вікна. Якість і термін служби безпосередньо залежить від наступних основних елементів: профіль, склопакет, фурнітура. Розглянемо більш детально кожен з них:

  1. Профіль. По праву вважається основою пластикового вікна і являє собою металеву частину зсередини і пластикове покриття зовні. Слід звернути увагу на якість самого пластику при виборі профілю, адже він відповідає за довговічність, екологічність і надійність.

002Профілі розрізняються між собою кількістю камер (не варто плутати з камерами склопакета). Чим більше камер, тим теплозберігаючі властивості вище. Багато людей впевнені, що найякіснішу продукцію виробляють в Німеччині. Але пам’ятайте, що такий товар коштує на порядок вище, ніж турецький або вітчизняний аналог.

  1. 2. Склопакет. Склопакети, також як і профілі, можуть мати різну кількість камер. В цьому випадку, камери являють собою простір між стеклами, який може бути заповнений повітрям, інертним газом або, навпаки, бути вакуумним. Ви повинні визначитися, яка з функцій для Вас є першорядною важливістю: теплозахист або звукоізоляція. Для теплозахисту склопакет повинен бути ширше, і профіль складатися з чотирьох камер.

У звукоізоляційному пакеті важливу роль відіграє число повітряних прошарків ПВХ і тип стекол. Не забувайте при виборі склопакета враховувати свій кліматичний район, наявність автодороги, трамвайних або залізничних шляхів.

  1. Фурнітура. Цей елемент відповідає за зручність експлуатації пластикового вікна і його герметичність. Сьогодні розрізняють регульовану і нерегульовану фурнітуру.

Рекомендується брати металеву регульовану фурнітуру, хоча вона коштує трохи дорожче, але зате забезпечить відмінну герметичність і довговічність.

Не варто економити на головних складових при виборі пластикового вікна сьогодні, адже завтра ремонт або заміна може вилетіти Вам в копієчку.

4. Якість установки. Одним з найважливіших факторів є якість установки вікон. Саме тому ми рекомендуємо в кварітіру не встановлювати пластикові вікна своїми руками, а скористатися послугами професіоналів. Швидше за все, якщо ви відмовитеся від установки, гарантія на виріб вам видана не буде. Якщо перед вами стоїть вибір пластикового вікна, звертайтеся в перевірену фірму, яка буде гарантувати якість на всіх етапах роботи.