За допомогою пошукових систем 99% користувачів знаходять необхідну інформацію або посилання на сайти. Згідно з дослідженнями, більшість користувачів знаходять інформацію або послуги компанії на перших двадцяти сторінках пошукової видачі.

На просторах Інтернету розташовується мільйони сайтів однієї тематики, в таких умовах важко виділити з основної маси і заявити про себе. Наше СЕО агентство підніме позиції сайту в результатах пошуку. Розглянемо детально, які послуги маркетингу в пошукових системах ми надаємо:

 • Дослідження і аналіз, розробка ключевиків;
 • Оптимізація сторінок сайту під пошукову видачу;
 • Налаштування, графічні зображення з Alt текстом;
 • Опрацювання та формування контенту;
 • Текст посилань на контент оптимізований;
 • Прописані мета-теги до вмісту;
 • Реєстрація в каталогах пошукових систем.

Якщо ви власник сайту по наданню медичних послуг, ми в короткі терміни допоможемо у просуванні ресурсу в ТОП пошукової видачі. Мета оптимізації в пошукових системах – це збільшення відвідуваності ресурсу. Використовуючи ключові слова, найчастіші запити користувачів, наповнюються сторінки контентом. Ми працюємо якісно, щоб підвищити позиції сайту в результатах пошуку і залучення відвідувачів. Хороший контент викликає непідробний інтерес у користувачів. Ми робимо ваш сайт дружнім пошуковикам, підвищення позицій збільшить дохід проекту. Сайт багатий контентом може забезпечити популярністю в довгостроковій перспективі.

ТОП-20 пошукової видачі

Сама по собі поява сайту на просторах інтернету не принесе результату або доходу, необхідно враховувати вимоги пошукової системи. СЕО оптимізація схожа на рекламні банери, які встановлені по всьому місту. Потрібно враховувати, що користувачі орієнтуються в інтернеті за результатами, представленими пошуковими системами. Навіть, якщо користувач не знайомий з основами оптимізації, поява сайту в ТОП видачі для нього, як знак якості, визнання мільйонів користувачів.

Щоб бізнес не просто був представлений в Інтернеті, але приносив хороший дохід, незалежно від використання пошукової системи або пошукового запиту, потрібно замовити СЕО просування.

Найбільша помилка вважати, що сама присутність в пошуковій видачі – це результат. Ні, ви ризикуєте втратити в основній масі аналогічних сайтів. Пошукові роботи дійсно буде індексувати ваш сайт, але за змістом контенту і авторитетності ресурсу, визначається, яку позицію сайт буде займати в результатах пошуку. Завдяки багаторічному досвіду роботи і новітнім технологіям, ми забезпечимо вашому сайту високі позиції в пошукових системах. Більшість не йдуть далі в пошуковій видачі, ніж перші дві сторінки, далі зазвичай змінюється ключова фраза в графі пошуку. Ми оптимізуємо сторінки під найчастіші запити користувачів у вашій тематиці. Якщо структура сайту оформлена правильно, а контент заслуговує довіри, велика ймовірність, що користувачі виберуть саме ваші медичні послуги.

Ми швидко розробимо ефективну стратегію просування вашої медичної практики в мережі. Ми використовуємо останні інноваційні розробки, щоб надати анімаційну бібліотеку в області медицини, максимальну наповненість контенту візуалізацією описаних процесів і складних медичних понять. Ваша медична практика вигідно буде представлена у Всесвітній павутині. Ми вдосконалюємо свої проекти, підтримуємо увагу цільової аудиторії. З нами ви можете розробити дизайн сайту і його структуру, ми запустимо сайт і за підсумком виведемо його в ТОП видачі.

Застосовуючи СЕО інструменти, сучасні онлайн технології та маркетингову стратегію, ми забезпечимо ресурс неухильним зростанням відвідувачів. Команда фахівців підібрана найкращим способом, дизайнери у співпраці з групою технологів, розробляють унікальний дизайн, максимально виділяють сайт на тлі аналогічних медичних ресурсів. Завдяки правильному підходу до виконання роботи, сайт буде наповнений різними видами контенту: відео, аудіо, графічні зображення, інформаційні тексти та інше. При цьому швидкість завантаження сторінок буде залишатися швидкою. Більшість користувачів йдуть з сайту, якщо сторінка не завантажується в протягом 10 секунд. Хороший контент і правильна структура спрощує роботу користувача з сайтом, затягує і привертає увагу.

Що входить у наші послуги:

 • Створення домену;
 • Хостинг;
 • Створення поштових акаунтів, в тому числі переадресація на вже існуючі;
 • Реєстрація в каталогах пошукових систем;
 • Розробка та забезпечення працездатністю навігації сайту.

Ми досліджуємо ваші сильні сторони і вигідно підкреслюємо їх, ми створюємо позитивний імідж компанії в Інтернеті.

Мультимедіа привертає увагу, задає певний ритм, динаміка презентації захоплює увагу протягом всього часу. Для максимального комфорту користувачів, мультимедіа інтегрує відео і аудіо вміст.

Чому саме мультимедіа:

 • Це відмінна альтернатива друкованим брошурам;
 • Візуалізовані операції, наочно демонструють пацієнту складні процеси, доктор просто коментує те, що відбувається;
 • Тільки інформаційний текстовий контент не приверне увагу і не відобразить вашу практику;
 • Простота у використанні, легко коректувати і вносити зміни.

Практика онлайн – це сукупність різних технологій, хороший баланс спільних дій медперсоналу і мультимедіа. Ми підготували безліч інтерактивних і анімованих презентацій, щоб ваша медична практика була представлена в найбільш зрозумілому для користувачів вигляді.

Команда фахівців готова обробляти ваші медіа-запити від створення емблеми до входу на сайт. Якщо ви сумніваєтеся в дизайні свого логотипу, компакт-диску презентації практики або веб-сторінок сайту, ми з радістю розробимо для вас новий дизайн. У нас є рішення для повномасштабних корпоративних пакетів, компакт-диски або навчальні матеріали, тренування, практика «Каталог» або «Керівництво по використанню».

Просування практики в Інтернеті – це трудомісткий процес, комплексний підхід до вирішення багатьох завдань: від створення адреси сайту в мережі до нарощування посилальної маси. Останнє дуже цінується пошуковими системами, говорить про авторитетність ресурсу. Чим вище рівень цитованості сайту в мережі, тим більше ваги сайту для пошукових систем. Веб-розкрутка клініки або лікарні передбачає просування, як онлайн, так і оффлайн. Перший варіант – це розміщення посилання на ваш ресурс на інших, близьких по тематиці ресурсах: каталоги і пошукові системи. Автономне просування здійснюється завдяки рекламуванню в друкованих виданнях, засобах масової інформації, на конференціях і форумах.

Ми зареєструємо ваш сайт в 1000 різних пошукових системах: MSN, Google, Yahoo, Go2Net, Нбур, Яндекс і багато інших. Позиції сайту збільшуються, завдяки запатентованій технології, ваш ресурс перереєстровується в каталогах та пошукових системах щомісяця.

Ми практикуємо два види подачі сайту онлайн: вручну або автоматично, використовуючи програмне забезпечення. В залежності від результатів, поставлених цілей і контенту, ефективні два методи. Програмне забезпечення дозволяє автоматизувати найбільш трудомісткі процеси, дозволяючи економити час на просуванні ресурсу.