Рерайт

Рерайт – це процес переробки готового тексту з метою отримання ідентичною за змістом, але абсолютно унікальної копії. В ідеалі – це звичайнісінький виклад, який знайомий нам ще зі шкільних часів.

Принципи рерайтинга

РерайтРерайтінг (від слова рерайт) – це робота зі створення унікальних текстів, за змістом дуже близьких до першоджерела. Цей процес абсолютно законний і не порушує чинного законодавства, а також ніяк не зачіпає авторські права, оскільки в результаті виходить текст, абсолютно не схожий на першоджерело. Для того, щоб цього домогтися, рерайтер повинен переказувати оригінальний текст своїми словами і намагатися не використовувати такі ж словосполучення і вирази, як і в оригіналі.

Якщо ж використовується просто перестановка слів, якість такого тексту вважається незадовільною, а його унікальність навряд чи перевищить 30-40%. Найчастіше подібні тексти вимагають додаткової обробки – як мінімум, синонімізаціі. Але навіть в цьому випадку текст залишиться низької якості і буде перешкоджати ефективному просуванню веб сайтів – пошукові системи вміють розпізнавати неякісні тексти з низькою унікальністю.

Глибокий рерайтинг

РерайтГлибокий рерайтинг являє собою максимально якісну переробку оригінального тексту. Дана робота передбачає об’єднання і поділ пропозицій, використання інформації з різних частин тексту, зміну розташування абзаців, зміна структури тексту, використання власних словосполучень та інших методів.

В окремих випадках для написання рерайта можуть використовуватися кілька джерел. При статейному просуванні веб сайту рекомендується використовувати максимально якісний глибокий рерайт, а ще краще – копірайт. При рерайті розмір статті може відрізнятися від оригінального тексту за розміром в більшу чи меншу сторону.

SEO-рерайт

SEO – рерайт є переробка вихідного тексту з додаванням в нього ключових слів і фраз, завдяки чому сторінка з новим текстом зможе ранжуватися за даними ключами.