Розкрутка сайтів
Статистика – річ вперта і вона переконливо показує, що лише одиницям тематичних сайтів вдається самостійно пробитися на верхні пошукові рядки. Навіть якщо створений вами сайт реально потрібен і цікавий людям, не варто покладатися на волю випадку. В іншому випадку кошти і час, витрачені на створення нехай навіть дуже якісного та професійного ресурсу, будуть витрачені даремно.

Ви можете володіти невеликим досвідом у просуванні сайтів, але повірте, що це не зможе повною мірою вирішити ситуацію. Тільки просування сайтів Львів професійно здатне надати ефективну допомогу в розвитку бізнесу.

Спробуємо вам обгрунтувати впевненість у необхідності послуг фахівців. Позначимо основні питання, які наша компанія вирішує для своїх партнерів.
Просування сайтів

  1. Експерти створять семантичне ядро. Кваліфіковано створене семантичне ядро – це перша сходинка до досягнення успіху. Ретельно проаналізувавши сайт, ми створимо семантичне ядро відповідно до найбільш поширених пошукових запитів.
  2. Ми зробимо доскональний аудит вашого сайту. Це дозволить повною мірою виявити всі присутні технічні проблеми. Виявлені проблеми будуть нами усунені, і це суттєво покращить роботу сайту.
  3. Ми проаналізуємо діяльність ваших конкурентів. Аналізу піддаються сторінки сайтів, що видаються в перших рядках пошукової видачі. У ході аналізу перевіряється відповідність запитів пошуку відповідної тематики сайту. Робота ця досить копітка, але отримані результати суттєво допоможуть у подальшому просуванні вашого сайту, а значить і бізнесу.
  4. Компанія співпрацює з досвідченими копірайтерами, які створять оригінальний текст, для вашого сайту, який викличе інтерес і спонукає звернутися саме до вас. Професійно і структуровано заповнений сайт, теж важлива складова успіху.
  5. Фахівці займуться оптимізацією тексту. Це дасть гарантію, що текст буде реальним улюбленцем пошукових систем. Професіонали доб’ються істотного підвищення інтересу пошукових систем, лише трохи змінивши текст і не спотворивши його суті.
  6. Ми також рекомендуємо проведення робіт з реєстрації сайту у відповідних каталогах. Існує помилкова думка, що така реєстрація безрезультатна. Частка істини в цих висловлюваннях, безумовно, є. Але треба розуміти, які каталоги дають позитивний ефект при реєстрації. Паралельно варто зайнятися розміщенням статей на відповідних тематичних сайтах. Так, це часові та фінансові витрати, але лише комплекс заходів дозволяє професійне просування сайтів виконати з повною ефективністю.
  7. Важливим аспектом є і виконання аналітики сайту. Виробляється докладний аналіз відвідуваності. Виконати ці роботи допомагають існуючі сервіси. Це, наприклад, «Яндекс. Директ»та багато інших. Проаналізувавши звіти, отримані від цих систем, можна багато чого досягти. Таке дослідження здатне дати новий потужний поштовх вашому бізнесу і змінити стратегію його ведення. Адже дані про географічне розташування відвідувачів і особливо популярних сторінках здатні дати багато чого. Тут же можна зробити висновки про основні пошукові запити, що приводять на ваш сайт.

Таким чином, можна з упевненістю прийти до висновку, що розкрутка сайтів Львів лише при комплексному виконанні всіх позначених пунктів дозволить сайту стати успішним. Професійно виконана робота по всіх напрямках гарантує, що сайт буде з’являтися в топі видачі по всім необхідним пошуковим запитам.

Просування сайтів професійно – просування з віддачею

Щоб ваш ресурс запрацював з повною віддачею і приводив до вас все нових клієнтів, зверніться до послуг кваліфікованих фахівців. Це буде гарантією того, що гроші, витрачені на професійне просування сайту, нададуть потужний імпульс розвитку вашого бізнесу. Попадання вашого сайту в ТОП, безумовно, позначиться на збільшенні обороту вашої компанії. Причому, це не буде залежати від галузі бізнесу, яким ви займаєтеся. Продажі товарів або послуг будуть неухильно зростати.