Розкрутка сайтів
Як відомо, кожен з видів інтернет ресурсу має особливості просування сайтів Львів, тому просування сайту-візитки має свої нюанси, знаючи які, можна в оптимальні терміни вивести його на перші сторінки пошукових запитів.

У більшості випадків даний вид сайту включає в себе максимум 15 сторінок (основних), по засобах яких, потенційний покупець може ознайомитися зі специфікою діяльності того чи іншого підприємства, товарами або послугою, які він пропонує, а також ознайомиться з умовами та ціновою політикою.

Особливістю такого роду сайтів є той нюанс, що на них можна розмістити певну кількість тексту і не більше. У цьому випадку просувати ресурс за рахунок «безмежного контенту», на жаль, не вийде, але є одне, але … можна створити один розділ на сайті і присвятити його статтями і в цьому випадку обмежень по кількості статей немає. У підсумку виходить, що присвячуючи один розділ сайту візитки статтям, можна не тільки активно просувати даний ресурс, але й також зберегти його певну структуру не виходячи за встановлені рамки.

Варто відзначити, що підбирати слова в тексти, на основних сторінках потрібно виходячи з їх високочастотності, ну а для самого процесу просування та розвитку сайту потрібно використовувати низькочастотні і середньочастотні запити, які потрібно розподіляти за рештою сторінок.

Важливим способом в просуванні ресурсу, який не може похвалитися наявністю великої кількості сторінок є розміщення рекомендаційних посилань на інших сайтах.

Посилання бажано розміщувати в прес-релізи та на рекламні майданчики. Наприклад, про конкретний продукт або послугу буде розміщена стаття на популярному новинному порталі і це в свою чергу забезпечить потужний ривок сайту-візитки.

Як бачимо, просування сайту візитки досить складне заняття мають свої правила та особливості.

Отже, якщо у Вас є свій сайт-візитка, і Ви хочете щоб він зайняв верхні рядки в пошукових системах, звичайно ж, краще віддати його в руки нашим профі тому що:

Ми докладемо максимум зусиль, щоб розширити Вашу клієнтську базу за рахунок вміло написаних текстів з грамотно підібраними і розставленими ключовими словами, які привернуть велику кількість цільових користувачів. У цьому випадку хочеться відзначити, що наші фахівці працюватимуть у великій мірі над тим, щоб з Вашим сайтом ознайомилася якомога більша кількість потенційних клієнтів, а не просто над збільшенням числа користувачів, які випадково зайшли на ресурс.

Приблизний алгоритм просування сайту візитки буде виглядати наступним чином:

Перш за все, ми повністю проаналізуємо представлений сайт візитку особливо наявний на ньому контент, внесемо свої корективи.
Просування сайтів
Далі буде проведена реєстрація замовленого об’єкта в профільних каталогах. Дана маніпуляція примітна тим, що якщо Ви далі не плануєте вкладати кошти на його розкрутку, то Ваш сайт-візитка буде стабільно залишатися в межах видимості пошукових машин, при цьому можна заощадити кошти.

Заключним етапом є просування сайту візитки в ТОП 10 рейтингу і підтримання зайнятих позицій.

Скільки $?

Залежно від того, якої тематики сайт-візитка і яка кількість ключових запитів, що просуваються складається кінцева сума, в кожному випадку вона розраховується індивідуально. Ми пропонуємо відкриту цінову політику, тобто розраховуємо вартість просування кожного запиту і на кожному з етапів співпраці замовник може отримати детальний звіт про результат вже виконаної роботи.

З усього перерахованого вище можна зробити висновок, що замовляючи просування сайту візитки у нас, Ви можете не сумніватися в тому, що Ваш ресурс швидко опиниться на верхніх рядках рейтингу і протримається там тривалий час, збільшуючи рентабельність Вашого бізнесу.