Посилальна маса сайту

Посилальна маса – це активні посилання, які розміщуються на різних ресурсах і що ведуть на якийсь інтернет-ресурс. Існують природні і покупні посилання.

Типи посилальної маси

Посилальна маса сайтуПосилальна маса формується оптимізаторами, цей процес відноситься до зовнішньої оптимізації і є невід’ємним елементом просування веб-сайтів.

Для того, щоб дочекатися приросту необхідної посилальної маси природним шляхом, може знадобитися не один рік, оскільки природними вважаються тільки ті посилання, які розміщуються власниками сайтів і користувачами. Це можуть бути посилання на товари або послуги, на корисну інформацію і цікавий контент, а також посилання у відгуках і коментарях. Вони поширюються без будь-якого примусу, без винагороди і дозволу з боку власників товарів або осіб, що надають послуги.

Купівельна посилальна маса зовні не відрізняється від природних посилань, але вона формується оптимізаторами і має на меті підвищення позицій сайту, який просувається в пошуковій видачі. Такі посилання купуються на спеціальних сайтах, так званих довідкових біржах, або ж додаються з інших джерел.

Джерела посилальної маси

Джерелами посилань служать спеціально створювані сайти, які реєструються в каталогах різних бірж. На цих біржах можна купувати як тимчасові, так і вічні посилання. Тимчасові посилання діють певний термін, після чого видаляються. Оплата за тимчасову кількість посилань може бути подобовою або щомісячною.

Посилальна маса сайтуТимчасові посилання мають один суттєвий недолік: вони перестають працювати відразу ж, коли вичерпується баланс оптимізатора. Як правило, це відбувається через недогляд, але призводить до досить неприємних наслідків. Оплата за вічні посилання вноситься один раз, після чого посилання працюють до тих пір, поки існує сайт, з якого вони посилаються.

Вічні посилання коштують значно дорожче тимчасових, але їх ціна цілком виправдана – вони дозволяють отримати відмінні результати. Купити вічні посилання можна не тільки на посилальній біржі, а й у веб-майстра, який володіє ресурсами з гарною відвідуваністю і згідного розмістити на них посилання на просувний сайт.

 

Посилальна маса сайтуХарактеристики посилальної маси

Використовуючи для просування сайтів посилальні біржі, оптимізатори воліють реалізовувати самостійно розроблені схеми придбання посилань. У будь-якому випадку, посилальна маса повинна відрізнятися високою ефективністю і піднімати позиції сайту в пошукових ведучих. Для цього використовувані посилання повинні мати певну «вагу». Вага посилань залежить від авторитетності і відвідуваності ресурсу, на якому вони розміщуються. Якщо посилання розміщуються на сторінках неякісного сайту, всі зусилля з просування можуть привести до зворотного результату.