Поради з продажу посилань на біржі “Sape”

Поради з продажу посилань на біржі "Sape"Ця стаття буде корисна новачкам, які вирішили зайнятися продажем посилань, будуть дані поради, що дозволяють успішно займатися цією справою.

В першу чергу слід зареєструватися на біржі посилань, як приклад можна порадити «Sape», як найпопулярнішу біржу. Далі наведемо кілька порад, які допоможуть Вам успішно займатися продажем посилань:

  1. PR і ТІЦ сайту. Бажано щоб сайт мав не нульові показники, так як нульові сайти не користуються популярністю, і ціна продаваних посилань буде дуже низькою.
  1. Чим більше сторінок на вашому сайті, тим більшу кількість посилань ви зможете продати, також можна мати не один багатосторінковий сайт, а кілька невеликих, але якісних блогів і заробляти з них не менше ніж з одного великого сайту.
  1. Посилання продаються на сторінках не більше третього рівня вкладеності, причому, чим глибше сторінка, тим нижче вартість посилання. За допомогою сучасних CMS досить просто створити сайт, в якому всі сторінки будуть не глибше третього рівня.
  1. Сторінки, що мають зовнішні посилання, менш привабливі для оптимізаторів, тому по можливості зведіть їх кількість до мінімуму. Приберіть непотрібні інформери і лічильники, а якщо немає такої можливості, то укладіть їх в теги <noindex> і <nofollow>.
  1. Важливим фактором є зовнішній вигляд сайту, багато оптимізаторів перед покупкою посилань заходять на сайт, з якого збираються купити посилання, зрозуміло, красиво і грамотно оформлений сайт викликає більшу довіру.
  1. Поради з продажу посилань на біржі "Sape"Визначення ціни посилання на біржах проводиться в автоматичному режимі, але ви можете її коригувати в будь-яку сторону, і вам доведеться часто цим займатися, не можна з упевненістю сказати за якою ціною купуватимуть посилання. Дуже часто трапляється, що при заниженій ціні посилання не продаються, а при підвищенні ціни вдвічі і більше раз розкуповуються за один день. Ну що на це можна сказати? Це просто ринок.
  1. Обов’язковою умовою успішної роботи на біржах посилань є проіндексованість пошуковими системами сторінок вашого сайту.

Дотримання всіх описаних пунктів не дає 100% гарантій успішної роботи, але і не завадить.

Якісна розробка сайтів Львів – 0632381495