Позиції сайту

Позиції сайтуМісце, яке ресурс займає в рейтингу пошукових систем по певних запитах, – позиції сайту. Вони розраховуються за допомогою складних алгоритмів пошукових систем, які враховують сотні факторів. Мета пошукача – надати на запит користувача релевантні сторінки, де міститься необхідна інформація. Чим вище позиції сайту у видачі, тим більше людей перейде на сторінки і тим більше виявиться прибуток власника майданчика.

Особливості визначення

Оскільки більша частина відвідувачів переходить на ресурси через пошукові системи, за перші місця у видачі ведеться постійна конкурентна боротьба. Підвищена увага користувачі приділяють першим трьом результатами. Завдання оптимізатора – завоювати високі позиції для збільшення числа переходів.

Пошуковики оцінюють сайти за такими параметрами:

  • якість і оригінальність контенту;
  • відповідність запиту користувача;
  • вік майданчика і його авторитетність;
  • зручність для відвідувачів;
  • поведінкові чинники.

Позиції сайтуЯк визначити позиції сайту?

Для аналізу рейтингу в пошукових системах використовуються сервіси, які відстежують зміни в реальному часі. Можливо визначити не тільки місце з потрібних запитах, але і конкурентів, щоб скорегувати стратегію SEO просування сайту. Сервіси дозволяють відслідковувати позиції по регіонах, це сприяє ефективному просуванню комерційних сайтів.