Оригінальні тексти

«Оригінальні тексти» – це один з найкорисніших для веб-розробників сервісів Яндекса. Він призначений для захисту авторства розміщуваних на сайтах текстів.

Робиться це дуже просто – оригінальні тексти перед публікацією на тому чи іншому ресурсі завантажуються в спеціальне вікно відповідного розділу пошукової системи.

Навіщо це потрібно

Оригінальні текстиСервіс пошукової системи Яндекс забезпечує надійний захист контента методом визначення його авторства. Додаючи нові тексти на сервіс, веб-майстер або автор таким чином повідомляє про те, що з’явився новий оригінальний текст, який буде опублікований на одному з ресурсів в Інтернеті.

Сервіс дозволяє захищати авторство текстів обсягом від 500 символів до 32 тисяч. Розробники запевняють, що даний сервіс допомагає коригувати пошукові алгоритми і результати ранжирування сторінок в залежності від того, розміщений на них оригінальний або скопійований текст.

Як користуватися

Для того, щоб додати новий текст в «Оригінальні тексти», необхідно додати сайт, на якому розміщуватиметься текст, в Яндекс.Вебмайстер, після цього в розділі «Зміст сайту» активувати для нього плагін «Оригінальні тексти».

Сервіс доступний для всіх сайтів, права власності на які веб-майстер може підтвердити будь-якої миті.

Після додавання тексту в «Оригінальні тексти» рекомендується подбати про збереження вихідного матеріалу, причому він повинен бути дійсно оригінальним. Для перевірки оригінальності існує велика кількість спеціальних сервісів.

Якщо оригінальність тексту буде низькою, заявка на його захист може бути не прийнята. У добу можна додавати не більше 100 текстів з розрахунку на 1 сайт.

Особливості сервісу

Оригінальні текстиГоловною особливістю сервісу «Оригінальні тексти» є зобов’язання пошукової системи не сприймати тексти, що завантажуються, як вихідні. Це підтверджується фразою «Зверніть увагу, що ми не гарантуємо облік вашої заявки в роботі пошукових алгоритмів».

Звідси випливає, що додавання нового оригінального тексту в сервіс і дотримання автором всіх правил не є чіткою вказівкою пошуковим роботам сприймати завантажений текст як авторський.

Незважаючи на всю надійність і ретельне опрацювання сервісу, до сих пір виникають ситуації, коли сторінки з вкраденими текстами, за всіма правилами доданими автором в «Оригінальні тексти», піднімаються в пошуковій видачі вище, ніж сторінки з вихідними кодами.

З цієї причини не рекомендується беззастережно довіряти сервісу і слід вживати додаткових заходів щодо захисту авторських прав, що дозволяють довести ці права в судовому порядку.

Розробка сайтів Львів – 0632381495