Оптимізація сайту

Оптимізація сайту – це комплекс дій оптимізаторів, спрямованих на просування сторінки або сайту, на підвищення їх позицій в пошуковій видачі. Кінцевим завданням оптимізації є одне з десяти, п’яти або трьох перших місць (ТОП), яке забезпечить максимальний трафік і буде приносити хороший дохід.

Що таке ТОП

Оптимізація сайтуТОП стосовно Інтернету – це перша сторінка результатів пошуку, яка містить 10 посилань на найбільш популярні і затребувані у користувачів документи (сторінки сайтів). Сьогодні кращим досягненням для оптимізатора вважається потрапляння продукту, сайту, що просувається їм, в першу трійку пошукової видачі.

Згідно тепловим карткам, які оцінюватимуть поведінку користувачів, тільки сайт, що знаходиться на першому-третьому місці, може дати максимум відвідувань. Інші позиції цікаві користувачам тільки в тому випадку, якщо на перших трьох сайтах вони не знаходять потрібної їм інформації. Звідси випливає, що якісною повинна бути не тільки SEO оптимізація, а й контент.

Оптимізовані під конкретні пошукові запити статті повинні бути змістовними і давати вичерпну інформацію відповідної тематики.

Фактори оптимізації

  • Внутрішні чинники оптимізації. Якісна внутрішня оптимізація передбачає грамотне використання ключових слів і фраз, мета-тегів і заголовків. На сторінках сайту, який просувається має бути присутня перелинковка і не повинно бути серйозних помилок – дублів сторінок, помилок розмітки і т. д.
  • Зовнішні фактори оптимізації. Якісна зовнішня оптимізація передбачає грамотне використання зовнішніх посилань з груп в соціальних мережах і з сайтів – донорів. Роботи по зовнішній оптимізації дозволяють підвищити позиції конкурентних високочастотних запитів і авторитет сайту, який просувається.

Оптимізація сайтуМетоди оптимізації

  • Самостійна оптимізація виконується за певними методиками, з урахуванням певних правил. Вона не повинна суперечити рекомендаціям пошукових систем. Оскільки такий метод оптимізації не спрямований на обман алгоритмів пошукових систем, він називається білим.
  • Сіра оптимізація передбачає використання білих, а також сірих, не заборонених методів, які не вітаються пошуковими системами.
  • Чорна оптимізація передбачає використання заборонених програм і методів, які порушують рекомендації та чинні правила пошукових систем.

Одним з найбільш поширених «чорних» методів вважається «клоакинг» – створення двох різних копій однієї сторінки: одна копія призначена для показу користувачам, інша – пошуковим системам.

Не менш часто використовується підміна тексту, приховані посилання і інші небажані елементи. Чорні методи оптимізації дають хороші результати, однак ефект не дуже тривалий. Те, як довго сайт буде йти з-під фільтрів, залежить від професіоналізму і досвіду оптимізатора.

Замовити розробку сайту у Львові – 0632381495