Для розмітки відкликів і відгуків використовується такий HTML-метод як мікроформат hReview, який спеціально розроблений міжнародною ініціативною групою і підтримується будь-якими пошуковими системами. Розмітка сторінки згідно з цим мікроформатом буде доступна всім бажаючим, так само як і решта коду сайту.

Подібний мікроформат дозволяє пошуковим роботам виробляти автоматичне аналізування відкликання на сторінці, при цьому виділяючи із загального тексту потрібні семантичні відомості у вигляді тіла відкликання, його рейтингу, переваг і інших. При цьому відгук, який розмічений згідно з цим HTML-методом, буде включати в себе сутності, які розмічені згідно з іншими мікроформатами:

  • hCard відповідає за інформацію про автора відкликання;
  • hCalendar – стандарт для розміщення інформації про об’єкт відкликання.

Обробка мікроформатної розмітки проходить паралельно з індексацією сайту. Тому дані, які будуть витягнуті в процесі мікроформатування, можуть бути використані і в подальшому. Наприклад, при побудові фрагментів для відгуків на сторінці в результатах пошуку або на пошуковому сервісі. Для того, щоб зробити роботу пошукового робота більш коректною, потрібно розміщувати кожен відгук на окремій сторінці.

Основні елементи мікроформатів hReview:

  • Основним елементом є сам мікроформат;
  • Для коротких оглядів використовується summary – містить коротку анотацію до товару або поради для покупців;
  • Безпосередньо текст відгуку це description. При цьому в образі відкликання можна відобразити позитивні якості або мінуси об’єкта (за допомогою мікроформатів pro і contra);
  • rating використовується при побудові ступеня популярності відкликання, має верхню і нижню точки, які можна вказувати всередині блоку. Нижній поріг – worst, верхній – best.