Можливі причини провалу просування сайту

Причина 1. Технічна підтримка.

Різноманітні зміни на сайті часто виконуються технічною підтримкою клієнта. У разі, коли дана підтримка не володіє належним професіоналізмом, можуть початися проблеми просування сайту в деяких пошукових системах.

Можливі причини провалу просування сайтуПричина 2. Недостатній контакт з клієнтом.

Якщо замовник хоче провести комплексні роботи по розкрутці сайту, але не усвідомлює при цьому, що йому необхідно буде постійно спілкуватися з виконавцем і прислухатися до слів фахівців, то сенс роботи буде втрачено. Інтернет-реклама має на увазі, що виконавець і клієнт повинні перебувати в постійному контакті.

Причина 3. Відсутність виконання рекомендацій.

Основний результат ефективності просування сайту – це зростання продажів клієнта. Тобто, крім технічних дій по оптимізації, повинен проводитися докладний аналіз бізнесу клієнта і аналіз якості сайту. При виконанні цих робіт фахівці пишуть докладні рекомендації, які слід прочитати і до яких необхідно прислухатися. Для досягнення максимальної ефективності потрібно щоб клієнт виконував всі рекомендації професіоналів.

Причина 4. Втрата відвідувачів, які прийшли на сайт.

Навіть той сайт, який гідно представлений у всіх пошукових системах і постійно відвідується цільовою аудиторією, цілком може бути не здатний продавати, або ж продає рідко і мало. Цьому є велика кількість причин, і одна з головних – погане відображення на сайті контактної інформації. Для того щоб потенційний клієнт зміг зв’язатися з вашою фірмою, необхідно, щоб контактна інформація була доступною. Цей фактор слід враховувати при створенні сайту.

Можливі причини провалу просування сайтуПричина 5. Нездійсненні терміни, цілі, гарантії.

У разі якщо будуть поставлені нездійсненні цілі в стислі терміни, просування сайту може провалитися. Мінімальним терміном розкрутки сайту є термін в три місяці. І пошукові системи дуже часто змінюють алгоритм ранжирування.

Причина 6. Неузгодженість дій по зміні сайту.

При проведенні заходів в пошукових системах по просуванню сайту досить критичним може стати кожна зміна на сайті: будь-яка зміна структури, коду, текстів. Якщо ж клієнт щось поміняє на сайті, це може виявитися непоправною помилкою. Всі дії з розкручування сайту виявляться марними, відповідно і виготовлення сайту не виправдає себе.