Модерація сайту

Модерація сайтуДля стабільної роботи сайту необхідна модерація. Вона має на увазі контроль інформації, яка розміщується користувачами. У роботу входить регулярне чищення від спаму і обмеження прав доступу відвідувачів, що порушують правила.

Ці завдання виконує модератор – людина, відповідальна за функціонування ресурсу і роботу з користувачами. Це необхідно не тільки форумам, сторінкам і групам у соціальних мережах, але і ресурсам з можливістю залишати коментарі (блогам, відео-сервісам і ін.).

Способи контролю користувацької активності

Розрізняють декілька способів модерації для підтримки ресурсу:

  • Премодерація. Це попередній перегляд повідомлень модератором перед публікацією. Така фільтрація дозволяє не допустити появи реклами, спаму і висловлювань, які ображають інших відвідувачів.
  • Постмодерація – перевірка інформації після публікації. При такій модерації повідомлення з’являються миттєво, завдання співробітника – своєчасно видаляти все, що забруднює сайт.
  • Автоматична модерація – контроль інформації за допомогою спеціальних фільтрів і видалення повідомлень в результаті голосування користувачів. Такий спосіб є найбільш об’єктивним.

Модерація сайтуОбов’язки Модератора

Модератор отримує право відкривати нові теми на форумі, редагувати висловлювання, відзначати важливе. Співробітник може зробити обговорення прикріпленим, після чого воно демонструється на першому місці на сторінці. Ще одне завдання – стежити за дотриманням законодавства України.

Модератор повинен видаляти інформацію, що розпалюює національну ворожнечу, заклики до екстремізму і насильства. Завдання фахівця – давати об’єктивну оцінку кожному з повідомленнь і вести справедливу політику для захисту інтересів користувачів.

Розробка сайтів у Львові – 0632381495