Розкрутка сайтів
Ваш бізнес успішно розвивається, і Ви прагнете залучити якомога більше потенційних покупців. Але на Вашому веб-сайті недостатнє число відвідувачів, причому ті, що є, на жаль, приходять і йдуть, так і не зацікавившись товарами та послугами. Що ж робити і як бути? Відповідь проста: Вам потрібно просування сайту Львів! Завдяки нашим перевіреним на практиці методам Ваш сайт гарантовано займе високе місце в ТОПі!

Білі способи просування сайтів – те, що Вам потрібно для досягнення видатних успіхів!

Методи просування сайтів

Пошукова оптимізація сайту – дуже ефективний і дає високі результати спосіб залучення цільової аудиторії на інтернет-ресурс. Дії, що забезпечують високі позиції сайту в результатах пошуку, – розробка оптимальних для пошуковиків текстів, якісне поліпшення структури сайту, отримання зовнішніх посилань. Переваги білих способів просування беззаперечні – висока довіра користувачів до пошукових результатів і гарантоване залучення уваги цільової аудиторії.

Контекстна та банерна реклама. Цей спосіб орієнтований на швидкий результат і корисний у випадку занадто дорогого просування в пошукових системах. Часом банерна реклама є єдиним діючим методом просування, наприклад, коли новий товар тільки з’явився на ринку і його ще ніхто не шукає через пошукові системи. Сучасні сервіси інтернет-реклами розташовують великим спектром можливостей: висновок реклами при наборі певного слова в пошуковій системі або «розбавлення» тексту тематичними оголошеннями.
Просування сайтів
Застосування соціальних мереж для просування сайтів дуже схоже на використання контекстної реклами, але розглядається окремо через неймовірної популярності. Особливістю даного методу є те, що можна враховувати інформацію, яку користувачі у великій кількості вказують у своїх профілях. Крім цього соціальні мережі дозволяють вести сторінку компанії, за допомогою якої можна поширювати новини про появу нових товарів і послуг, про різні акції, тим самим закликаючи передплатників до повторних замовлень.

Соціальні мережі дозволяють використовувати ще один украй ефективний спосіб просування – реклама сайту самими користувачами. Наприклад, «занудьгували» офісні працівники будуть ділитися між собою посиланнями на розважальні сервіси сайту (веселі ігри, різні додатки). Але істотним недоліком даного методу є його висока вартість, через що ним користуються лише великі компанії.

Оффлайн-реклама. Не виділяється ефективністю спосіб. Однак деякий потік відвідувачів буде забезпечений навіть простим розміщенням адреси сайту у всіх друкованих матеріалах.

Варто згадати, що всі ці білі способи можна використовувати як окремо один від одного, так і поєднуючи один з одним для підвищення ефекту.

Вибирайте будь-який з перерахованих методів і замовляйте просування сайту. Зателефонуйте нам, і успіх Вам буде гарантований!