Мета-теги

Мета-тегиДля результативного SEO просування сайту – важливо заповнити мета-теги. Це частина програмного коду сайту, яка не відображається на сторінці, але враховується пошуковиком при ранжируванні. Хоча мета-теги є необов’язковими атрибутами, робота з ними підвищує позиції сайту і прискорює просування. Пошуковики звертають на них увагу при оцінці якості сайту, тому про ці елементи не можна забувати при розміщенні контенту.

Що необхідно заповнювати в мета-тегах?

Розглянемо, щоб потрібно для просування:
Мета-тегиВажливий мета-тег Title і для пошукових роботів, і для відвідувачів, адже по ньому визначається тематика сторінки. Вміст вказується в пошуковій видачі у вигляді посилання на ресурс, по ньому користувач судить про відповідність результату запиту.

  • Включає мета-тег Description короткий опис сторінки. По ньому користувач повинен зрозуміти, яку інформацію тут знайде і наскільки вона виявиться корисною. Заповнювати Description важливо, так як на його основі пошуковий сервіс формує сніппет. По короткому описі у видачі користувач вирішить, чи варто йому заходити на ресурс. В правильно заповненому описі присутнє ключове слово.
  • У мета-тег Keywords вписуються слова, що визначають зміст сторінки і зустрічаються в тексті. Вони записуються через кому, на них пошуковик орієнтується при ранжируванні.

Чому важливі мета-теги?

Грамотно заповнені мета-теги – спосіб сподобатися пошуковику і привернути увагу користувача, що допоможе збільшити трафік. Хоча вирішальне значення для визначення місця у видачі має якість ресурсу, заповнення цих атрибутів сприяє просуванню на перші рядки.