Лінкбілдінг

ЛінкбілдінгДля зовнішнього просування сайту використовується лінкбілдінг. Він передбачає нарощування маси, що дозволяє поліпшити авторитет сайту. Таке просування дозволяє підвищити позиції в пошуковій видачі і збільшити приплив відвідувачів.

Процес лінкбілдінга вимагає часу і терпіння. Недостатньо замовити посилання на платній біржі – необхідно вручну підбирати їх, щоб домогтися природності.

Принципи роботи лінкбілдінгу

Лінкбілдінг заснований на отриманні природної посилальної маси з надійних зовнішніх джерел. Проста покупка на біржі здатна привести під фільтр пошукових систем, після чого відновити позиції буде складно.

ЛінкбілдінгФахівці з лінкбілдінгу вважають надійними наступні джерела:

  • Форуми. Щоб посилання залишалася на форумі, вона повинна бути вказана в повідомленні з цікавою користувачам інформацією. Розміщення коментарів – тривалий процес, але він дає результат.
  • Трастові ресурси. Це сайти, які мають високі показники ТІЦ, але майданчика повинні відповідати ресурсу, що просувається, по тематиці. Пошук таких ресурсів – основне завдання фахівця з лінкбілдінгу.
  • Білі каталоги, що користуються доброю репутацією. Для них пишеться оригінальний контент, в якому розміщується посилання для просування.

Помилковий метод для лінкбілдінгу

Для лінкбілдінгу марно працювати з заспамленими донорами, хоча раніше цей метод оптимізації був поширений. Оскільки він не є природними, пошуковики скоро обчислюють покупну кількість посилань. В результаті замість поліпшення позицій сайт втрачає рейтинг, через що знижується трафік.