Контент

Інформація, розміщена на сторінках сайту і доступна користувачам, є контент. Це тексти, зображення, відеозаписи та багато іншого. Від цікавого і оригінального вмісту залежить успішність роботи сайту та його відвідуваність. Контент-менеджмент передбачає підбір вмісту для сайту і розміщення на сторінках.

Види вмісту сайту

КонтентНаповнення ділиться на кілька видів:

  • Тексти. Це статті, огляди, пости, відгуки та коментарі. Для текстового наповнення використовується копірайтинг (створення оригінального матеріалу) або рерайтинг (творча переробка існуючих джерел). У будь-якому випадку тексти повинні бути оригінальними, це важливий фактор SEO просування.
  • Графіка. Це фотографії, малюнки, схеми, креслення і діаграми. Без графіки сторінки виглядають нудно і одноманітно. Правильне використання картинок дозволяє проілюструвати думки тексту і донести інформацію до користувача.
  • Відеозаписи. Ролики демонструють особливості товару і розповідають про переваги. Це незамінна частина контенту для інтернет-магазинів. Відеозаписи використовуються для залучення уваги.

Про контент, призначений  для користувача

Розрізняють статичний і динамічний контент. До першої групи відносять статті, відео та іншу інформацію, викладену на постійній основі. До другої групи входять відгуки та коментарі користувачів. Така інформація постійно доповнюється, тому її необхідно модерувати. Призначений для користувача контент оживляє сторінку і залучає до спілкування відвідувачів.