ГС

ГСГС  – ресурс, який не представляє ніякого інтересу для користувачів, призначений тільки для чорного SEO просування сайтів або продажу рекламних посилань. По суті, це справжнісіньке інтернет-сміття та створення подібних сайтів вручну не має сенсу – найчастіше вони генеруються спеціальними сервісами в автоматичному режимі. Існує значення, протилежне ГС – СДЛ (сайт, зроблений для людей).

Час існування ГС невеликий, але вони «беруть кількістю». Завдяки автоматизації їх можна створювати тисячами. На превеликий жаль, сьогодні величезна кількість г-сайтів засмічують Інтернет і заважають забезпечити адекватну пошукову видачу. Вони легко розпізнаються.

Як правило, ГС:

  • Містять величезну кількість рекламних матеріалів.
  • Розміщуються на безкоштовних хостингах.
  • Мають нульову відвідуваність.
  • Незручні для користувачів.

Крім цього, ГС наповнюються неякісним контентом – це або зовсім безглузді тексти, або статті з інших ресурсів, або машинні переклади текстів з зарубіжних джерел. У цих статтях можна знайти масу невідповідних тематиці посилань. Наприклад, в тексті про туризм може бути присутнім посилання на сайт, який продає м’які іграшки.

ГСРозкрутка і пошукове просування г * вно-сайту переслідує одну єдину мету – швидке збагачення його творця при мінімальних витратах. Для цього сайт активно просувається в ТОП видачі Яндекса, Google або іншої популярної пошукової системи, накручується PR і тІЦ, причому робиться це не завжди законними методами. Немає нічого дивного, якщо просування ГС ведеться чорними методами.

Основний дохід власників ГС – продаж посилань, причому чим якісніше буде ресурс, тим дорожче буде коштувати розміщення на ньому посилань. Деякі фахівці вважають, що тематика таких сайтів може бути будь-яка і не прив’язується до тематики ресурсів, що просуваються. Пошукові системи не відразу розпізнають подібні ресурси, але в кінці кінців ГС виявляються під санкціями пошукових систем.