Глибина перегляду

Глибина перегляду – параметр, який позначає кількість сторінок сайту, переглянутих тим чи іншим користувачем. Цей параметр відноситься до поведінкових факторів і впливає на результати просування.

Перебільшено: чим більше часу проводитимуть відвідувачі на сайті, чим більше сторінок вони будуть переглядати, тим вище будуть позиції сайту в пошуковій видачі.

Вплив глибини перегляду сторінок на SEO

Глибина переглядуГлибина переглядів має протилежний параметр – ступінь відмов – кількість відвідувачів сайту, який покинули його вже через кілька секунд після заходу. Природно, подібний показник робить негативний вплив на позиції сайту в результатах видачі.

Для ефективного просування сайту потрібно домогтися, щоб користувачі залишалися на ньому якомога довше і переглядали якомога більше сторінок. Іншими словами потрібно домогтися максимальної глибини переглядів і мінімального числа відмов.

Допомогти в збільшенні глибини перегляду може внутрішня оптимізація сайту, зокрема, перелінковка. Зробити це можна самостійно, а можна за допомогою кваліфікованих оптимізаторів. Особливо важливо, щоб на сайті був розміщений унікальний і цікавий користувачеві контент – в цьому випадку він охоче буде «подорожувати» по його сторінках.

Хлібні крихти вкажуть шлях користувачеві в якому розділі сайту він знаходиться і допоможуть перейти на розділ вище пр необхідності.

Однак, потрібно бути акуратним і не перестаратися, оскільки занадто складна карта сайту буде відлякувати відвідувачів, крім того, зручність користування сайтом враховується пошуковими системами і грає важливу роль в просуванні.

Карта сайту – структура всього сайту, яка відрізняється найбільшим зручністю для користувача – він бачить, в якому саме розділі розміщена та чи інша інформація. При використанні карти сайту глибина переглядів буде менше, але на просуванні вона позначиться позитивно. Зручна навігація вважається пошуковими системами більш привабливою, ніж глибина переглядів.

Глибина переглядуДе перевірити глибину перегляду сайту?

Глибину переглядів сторінок сайту перевірити можна перевірити в будь-якому сервісі по збору статистики сайтів. Ви можете скористатися Метрикою від Яндекса, Google Analytics від Google, або лічильником Liveinternet.ru