Вічне посилання

Вічне посилання – посилання, яке розміщується на сайті один раз і назавжди. Воно не знімається, поки ресурс залишається робочим. Втім, це залежить від умов, на які посилаються біржі, які надають майданчики для розміщення вічних посилань.

Вічне посиланняВічні посилання вважаються ефективним інструментом зовнішнього просування сайтів і за своєю дією ні в чому не поступаються орендним посиланнях, які оплачуються подобово або помісячно. Деякі SEO-фахівці протиставляють вічні і орендні посилання, однак на практиці доведено, що найкращий результат просування дає спільне використання цих посилань.

Вічні посилання в своїй більшості розміщуються вручну і вписуються в тексти статей, новин або іншого контенту, наявного на сайті-донора. Вони широко використовуються для пошукового просування і збільшення популярності сайтів. Не менший ефект досягається при використанні вічних посилань в роботі з відгуками, витіснення негативних постів і збільшенні числа позитивних коментарів.

Переваги просування вічними посиланнями

  • Висока ефективність. За рахунок розміщення вічних посилань вдається отримати плавний приріст посилальної маси, це виглядає природно в очах пошукових систем.
  • Економічна вигода. Незважаючи на досить високу вартість вічних посилань, купувати їх вигідно. Більшість посилальних бірж пропонують своїм клієнтам покупку вічних посилань в розстрочку, що дозволяє не перевантажувати бюджет на просування і рівномірно розподілити витрати.
  • Довіра користувачів. Вічні посилання, як правило, розміщуються лише на перевірених часом майданчиках, найчастіше – на новинних ресурсах і в блогах. Їх можна побачити на рекламних місцях, в підвалі сайту або з боків сторінки, але частіше за все вони проставляються в тексті, що викликає особливу довіру відвідувачів сайту

Вічне посиланняПерш, ніж розмістити вічне посилання на сайті, ретельно перевіряють його тематику, відвідуваність і інші критерії, що дозволяє упевнитися в правильності вибору.

Недоліки просування вічними посиланнями

  • Дорого. Вічні посилання дорогі і необхідний час і постійний щомісячний бюджет на закупівлю посилань, щоб наростити необхідну кількість посилань.
  • Складнощі зі зняттям вічних посилань. Якщо сайт-донор потрапить під фільтр або з якоїсь іншої причини вам необхідно буде зняти розміщене посилання – це викличе додаткові витрати часу і грошей.