Внутрішня оптимізація сайту

Внутрішня оптимізація сайту – поліпшення змісту і структури сайту, метою якого є підвищення його привабливості для користувачів і пошукових систем. Оптимізація проводиться власником сайту або веб-майстром.

Етапи внутрішньої оптимізації

Внутрішня оптимізація сайтуРоботи по внутрішній оптимізації сайту починаються з підбору і складання списку ключових слів і фраз – запитів, за якими на сайт можуть приходити відвідувачі. Для цього можна скористатися спеціальними інструментами, які надаються пошуковими системами Яндекс і Google. Рекомендується використовувати інструменти обох пошукових систем одночасно, оскільки оптимізація сайтів під Яндекс відрізняється від оптимізації сайтів під Google.

  • У процесі підбору ключів визначається конкурентність запитів. Після цього створюється СЯ (семантичне ядро сайту) і розподіляються ключові слова для кожної сторінки.
  • У число робіт по внутрішній оптимізації входить оформлення в тексти ключових слів, тобто наповнення сайту якісним контентом, що містить потрібні для просування запити. Перед розміщенням на сайті всі тексти потрібно перевіряти на унікальність і «нудоту» (відношення кількості повторюваних слів до загальної кількості слів у тексті). У таких текстах допускається написання ключових слів і фраз жирним шрифтом, з підкресленням або курсивом, з використанням синонімів, але не більше 1-2 разів на сторінку.
  • Внутрішня оптимізація сайтуЗаголовки і підзаголовки в тексті прописуються за допомогою <h1> і <h2> – <h6>. Тег <h1> використовується на сторінці 1 раз. Решта підзаголовки (<h2> – <h6>). повинні використовуватися з дотриманням ієрархії.
  • Далі оформляються мета-теги і title, прописується nofollow і noindex, виконуються підписи до зображень. В title обов’язково вписується ключове слово або фраза, однак опис має залишатися привабливим для користувачів і природним, а не перетворюватися на безглуздий набір слів. Title для кожної сторінки повинен бути унікальним.

Крім вищеописаних робіт правильна внутрішня оптимізація передбачає внутрішню перелінковку і її коригування, що дозволяє збільшувати статичну вагу найбільш важливих для просування сторінок.

Замовити розробку сайту у Львові – 0632381495