Біржа статей – сервіси купівлі-продажу рекламних статей

Біржа статей - сервіси купівлі-продажу рекламних статейБіржа статей – сервіс купівлі-продажу текстів, які використовуються веб-майстрами і оптимізаторами для просування сайтів. Веб-майстри продають місця для статей на своїх сайтах, а оптимізатори купують і використовують їх для розміщення контенту, що містить ключові слова, фрази або посилання, за якими просуваються товари або послуги.

Якщо необхідно якісне і ефективне просування, здійснюється масова закупівля статей. Біржа дозволяє автоматизувати процес пошуку і покупки потрібних текстів, заощадити масу часу і сил.

Статейне просування сайтів відрізняється високою ефективністю, оскільки пошукові системи набагато краще індексують ресурси з унікальним і цікавим для користувачів контентом. Єдиний недолік цього способу розкрутки – висока вартість: рекламодавець змушений оплачувати не тільки посилання, але і роботу над текстом.

Біржі статей та SЕО

Замовник може купити готову статтю в спеціалізованому інтернет-магазині контенту, а може замовити її безпосередньо на біржі статей, скориставшись інтерфейсом цього сервісу. Статейні біржі щільно співпрацюють з різними компаніями і агентствами, що істотно полегшує роботу копірайтерів для цих бірж і роботу оптимізаторів з пошуку потрібних статей. Практично всі статейні біржі мають сервіси перевірки текстів на якість і унікальність.

Біржа статей - сервіси купівлі-продажу рекламних статейКупити відповідні статті – це тільки півсправи. Крім цього слід підібрати найбільш підходящі для розміщення контенту майданчики. Тому головним капіталом біржі статей є зовсім не контент, а сайти-донори. Чим більше таких сайтів, чим вище їх якість, тим більшим успіхом будуть користуватися пропозиції біржі у веб-майстрів, оптимізаторів і рекламодавців. Якісними вважаються ресурси з хорошою репутацією і великим трафіком. Розкрутка статтями з посиланнями на просувний сайт, розміщеними на таких майданчиках, здатна давати вражаючі результати в найкоротші терміни.

Біржі беруть до уваги не тільки якість сайтів-донорів, а й якість ресурсів, що просуваються,: зовнішні посилання здатні впливати на позиції сайтів-донорів, а псувати репутацію і здавати ці позиції в рейтингах не хочеться нікому.

Тому біржі регулярно перевіряють і майданчики для розміщення контенту, пропоновані рекламодавцям, і просуваються за допомогою цих текстів сайти. Модерація ресурсів і публікація контенту здійснюється вручну.