Банерна реклама сайту

Банерна реклама сайтуПоряд з контекстною рекламою банерна реклама є одним з основних способів просування сайту. Цей метод нарощування трафіку надзвичайно популярний в мережі. Банерна реклама полягає в розміщенні графічних зображень і флеш-анімації (власне банерів) в службах банерної реклами та на майданчиках з високою відвідуваністю, бажано тематичних.

Банер повинен адекватно відображати зміст відповідного сайту і викликати у глядача позитивні емоції. Тому розробка банерів вимагає спеціальних знань так само, як і розробка web сайтів. З цієї причини дану послугу в якості додаткової нерідко пропонують студії, орієнтовані на створення сайтів. І це абсолютно логічно, оскільки виготовлення сайтів, які залишаться нікому не відомими, невдячна справа.

За своїми функціями банери підрозділяються на іміджеві та інформаційні. Іміджеві відрізняються, як правило, продуманим привабливим дизайном, бувають анімованими. Такі банери нерідко має сенс витримати в одному стилі з рекламованими сайтами, тому роботу над ними часто і доручають тим самим веб-фахівцям, у яких замовляється розробка сайтів.

Банерна реклама сайтуДля потреб кожної нової рекламної акції потрібно створювати нові банери, призначені для даного конкретного випадку. У якихось випадках потрібно зробити упор на якісне статичне зображення, в інших – на суто інформаційну складову, а в якихось на анімацію. Тому намагатися вивести середню ціну на створення банерів так само безглуздо, як і на створення сайтів – тут ціна сильно змінюється і залежить від різних ситуацій. Але в будь-якому випадку за розробкою стратегії банерної реклами краще звертатися до професіоналів.